Şimdi Ara

WİNGS OF VALOR (KANATLAR GELDİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: moncher

Oyun da bir bakıma hobi gibidir. Bir insanın oynadığı oyunlara harcadığı parayı sorgulamak ise cahilcedir. Bir insan fotoğraf hobisini çok seviyorsa ona binlerce para harcayabilir bu durum sana saçma gelebilir fotoğrafa bu kadar para harcanır mı diye, kimisi uzayı çok sever ve binlerce tl ödeyerek teleskop alır sana göre buda saçma gelebilir, kimi sinemayı sever her hafta sinemaya gider yüzlerce tl para harcar bu da sana saçma gelebilir. Bu yorumu yapan insanın hobisi ne çok merak ediyorum keşke söyleseydi.

Oyun oynamak zevk işidir ister para harcar ister harcamaz, tıpkı boğazda bir çay 5 6 tl olduğu gibi suyun 3 4 tl olduğu gibi soda nın 4 tl olduğu gibi insanların zevkini sorgulamak kusura bakılmasın cahilcedir herkesin bir zevki vardır kimsenin zevkinede karışılmaz sorgulanmaz eleştirilmez çünkü illaki seninde bir şeylere karşı bir ilgin vardır ve bu ilginde eleştirdiğin kişiye göre çok saçma olabilir.

+1

• Polemik amaçlı mesajları sildim. Lütfen konu harici yorum ve görüşlerinizi seviyeli biçimde paylaşınız.
  • 31 Marta kadar battle.net üzerinden oyunu alırsak , kanat geliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jerit

31 Marta kadar battle.net üzerinden oyunu alırsak , kanat geliyor mu?

Geliyor 31 marta kadar active et yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kanatları bi beğenmeyen benim sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Şu kanatları bi beğenmeyen benim sanırım.

Hayır tek değilsin. Çok kişi ile konuştum yabancılar vb. beğenmeğen çok, hatta boyamak isteyen bile var.

Şahsen ben de çok iç içe olmasını ve atak yaparken yakın dövüşçü char'larda kötü görünmesini beğenmedim.
  • Arkadaş şu kanatları takıyosunuz, festering woods'daki şu hayalet elitlerden geldi sanıyorum bir anda küfrediyorum.. yapmayın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jerit

31 Marta kadar battle.net üzerinden oyunu alırsak , kanat geliyor mu?

Nereden alırsan al 31 Marttan önce battle.net üzerinden aktif ettiğin an kanatlar geliyor. İster dijital al ister kutulu al fark etmiyor.
  • Kiss-of-Death K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gördüğüm kadarıyla genelde almamış olanların beğenmemsi de manidar. Sonuçta takıp çıkarılan bilen bir "item", almış olup da rahatsız olan kullanmayabilir; görüntüden rahatsız olan için
    yapılacak pek bir şey yok maalesef...
  • kanat geldi.. kasada duruyor.. ancak bende kanat falan yok ???

WİNGS OF VALOR (KANATLAR GELDİ)
  • yayengec kullanıcısına yanıt
    sağ tıklamayı denedin mi ?
  • Bu kanatlari nasil alabiliyoruz sadece on siparise mi veriyorlar? Birde bunlari istedigimiz zaman kapatabiliyor muyuz

• bizde ce paketini aldık araldan hala ses yok
  • Bende Aral'dan ön sipariş verdim ancak ne yalan söyleyeyim, eski kanatlar daha güzel duruyor bunlara göre galiba.
  • 25 mart'tan sonra oyunu çıkınca alıp keyi 31 mart'tan önce girdiğimiz zamanda geliyormu bu kanatlar pre-order yapamayacağımda kartım bloke oldu mecbur çıktığında gidip nakit ile alacam

birde şu sırta takılan bayrağımsı şey ne oluyor ilk defa gördüm samurayların sırtlarına taktıkları zımbırtılara benziyor o nerden bulunuyor ?
  • Zeyth kullanıcısına yanıt
    aralın face sayfasında yarın pre-order ları kargoya vereceklerini açıkladılar.

salı günü elimizde olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyBatty

25 mart'tan sonra oyunu çıkınca alıp keyi 31 mart'tan önce girdiğimiz zamanda geliyormu bu kanatlar pre-order yapamayacağımda kartım bloke oldu mecbur çıktığında gidip nakit ile alacam

birde şu sırta takılan bayrağımsı şey ne oluyor ilk defa gördüm samurayların sırtlarına taktıkları zımbırtılara benziyor o nerden bulunuyor ?

World of Warcraft®
    Warlords of Draenor™ Ek paketini dijital delux olarak alırsan geliyor
  • Düşündüğümden de kötüymüş ya bu kanatlar
  • bu kanatlardan edinmenin yolu yokmu artik

• quote:

Orijinalden alıntı: NowOrN3wer

bu kanatlardan edinmenin yolu yokmu artik

Boşver. Uzun zamandır bunu açanı görmedim. Ben de uzun zamandır açmadım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.