Şimdi Ara

Windows7 Ultimate 64 Bit Cd ye yazabilirmiyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kolay Gelsin Arkadaşlar İnternetten Torrent İle İndirdim yani İSO dosyası olarak bunu nero ile Cd ye yazabilirmiyim Deomon Tools İle açıp Öylemi yazmam lazım yoksa daha farklı şekildemi ?

• iso olarak indirmiş ise kalıp şeklindedir zaten hiçbir programa gerek yok windowsun kendi cd yazma sihirbazını kullanabilirsin eğer anakart desteği varsa usb flash bellek e boot yaz usb flash bellek ile at formatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecniker_1986

iso olarak indirmiş ise kalıp şeklindedir zaten hiçbir programa gerek yok windowsun kendi cd yazma sihirbazını kullanabilirsin eğer anakart desteği varsa usb flash bellek e boot yaz usb flash bellek ile at formatı

İso Dosyasına Sağ tıklayıp Dis yansımasını yaz a tıkladım suan işlem suruyor doğrumu hocam?
  • evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecniker_1986

iso olarak indirmiş ise kalıp şeklindedir zaten hiçbir programa gerek yok windowsun kendi cd yazma sihirbazını kullanabilirsin eğer anakart desteği varsa usb flash bellek e boot yaz usb flash bellek ile at formatı

Hocam benim 11 inç laptopumda cd sürücü yok heralde ana kart desteği vardır. Usb ye kurulum dosyası nasıl yazdırılıyor direkt iso dosyasını içine mi atacağız? Son olarak laptopun altında Product keyim var gerekli win7 kurulum dosyasını torrent yerine yasal nereden temin edebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_45892475/tm.htm format usb belleğini bunu inceleyerek oluşturabilirsin ancak Product key hangi sürüme ait ise aynı sürümde geçerlidir.( AIDA64 Extreme Edition programını kurup burda yazan lisans numaranıda bir kenara yaz format atmadan önce )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tecniker_1986 -- 23 Şubat 2014; 11:55:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.