Şimdi Ara

Windows XP SP2 build 2096

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar download edip yükledim. Yapılan güvenlik güncellemeleri dışında Security Center adında bir yenilik geliyor. Windows Firewall + Windows Update i içeriyor. Security Center aynı zamanda sistemin virus programı ile korunup korunmadığını da kontrol ediyor, eğer sistemde virus protection programı kurulu değil ise kurmanız konusunda ısrarcı bir şekilde uyarıyor ve alternatif virus programı önerisi sunuyor. Windows Firewall ile artık XP kendisi istediğiniz programa internet izin verip istediğiniz portları açmanıza ve isterseniz seçtiğiniz portlar dışında hiçbir porttan alışveriş yapılmamasına izin veriyor. Sağlamlığını test edemedim. Yalnız ayarları falan iyi görünüyor inşallah düzgün çalışır. vee sonunda Internet Explorer(6.0.2900.2096)'a da Pop-up blocker koymuşlar bu da güzel bir artısı. Bunların dışında bir artısını görmedim, görmem de mümkün değil zaten :) Ms'in güvenlik güncelleştirmeleri işte !!
    Full sürümün çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Saygılar,

• Bu senin indirip kurduğun full değil mi?
    Bu arada kaç mb senin indirdiğim.
    Full olduğunu nasıl anlayacaz
  • henüz sp2 tam sürümü çımış değil.
  • Full değil. build 2096.henüz full çıkmadı. benim indirdiğim 273MB.

URL:http://download.microsoft.com/download/5/a/f/5aff45ae-ef27-4821-b666-d2b6530cbe4f/xpsp2.exe
  • eee full çıkmadı da neden bu tam olmayan sürümü neden yayınladılar.
    full olanda senin bahsettiğin şeylerden farklı olarak neler var.Yani tabii neler var diye sormak saçma oldu.neler olabilir
  • bill gates iş olsun torba dolsun diyor yani arkadaşlar
  • aynen öyle ... benim sabırsızlıkla beklememin nedeni 50 adet ek sp paketini salak programlar ile kurmaktan bir süre olsun(yeni açıklar çıkıp çoğalana dek) kurtulmak. :)[sml2k]
  • __tr nasıl yani tam olmayan sürümü cıkardılar piyasaya?
    Boyle surumler pıyasaya cıkarkı insanlar kullansın progamdakı bug'lar uyumsuzluk problemlerı daha cabuk bulunsun ve duzeltılsın.Zaten full surum boyle yawas yawas olur.Bilgisayarda anlayan ev kullanıcılarından tutunda program yapımcılarına kadar herkes hataları bulue ve bı sekılde microsoft'a iletir onlarda bu hataları duzeltırler.
  • full versiyon (revolutions muydu neydi) 2004 sonu cikacakti...
  • peki PcKoPaT bu senin verdiğin linkte türkçesi mi var ingiliz cesimi bide win xp with sp1 lere yükleniyormu ve beta olması zarar veriyormu?
  • ingilizcesi tabiki. Sp1'li XP lere yükleniyor. nitekim ben de öyle yükledim. Yalnız makinam ikinci gün <b>BSOD verdi..</b> XPyi yeniden kurdum.

::::: DUYURULUR :::::
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.