Şimdi Ara

Windows Vista Sorunu!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meraba arkadaşlar..iphone 3g kullanıyorumve orjinal aldığım için jailbreak vb. şeyler yapamıyorum..windows vista 32 bit kullanıyorum ve aldığımdan beri pc görmüyor telefonu..yanlız şöle bi durum var itunes görüyor fakat vista fotoraf makinasi şeklinde görmüyor..bu yüzdende çektiğim fotorafları pcye aktaramıyorum..elimden gelen herşeyi yaptım itunes u tamamen kaldırıp tekrar yüklemek,telefonu güncelleştirmek ve restore etmek gibi..bi çözüm önerisi olan varmı?yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa şimdiden çok teşşekürler...

• Aynı sorun benimde başıma geldi ama çözdüm eger vistanın içinde norton security kurulu geldiyse bunu sil pc yi kapatıp aç sorunun düzelir
  • Evet o Vista'ya özgü bir şey değil bende de aynı durum oldu. Hatta ilk başlarda çıkıyordu sonradan kayboldu, ayarlarını bulamadım
  • norton yada herhangi bi virüs programı kullanmıyorum..donanım eklede aygıtın driver ini yüklemeniz gerekiyo diyo bende bulamadım driver dediği ne olabilirki acaba?ayrıca anlamadığım şey şu hani itunes da görmese dicem eyw da itunes görüyo pc görmüyo..
  • yardımcı olabilecek bi arkadaş yokmu acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.