Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Windows'un arama motorundan sıkılanlar için By_Zenginmefrusat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Windows'un arama motorundan sıkılanlar için By_Zenginmefrusat
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2804 Mesaj
    google i denemiştim hiç hoşuma gitmedi çünkü başarılı değildi diğerlerini bilmiyorum ama ben size bi program önereceğim diğerlerini deneseniz bile bundan vazgeçemeyeceksiniz

Tanıtım:
    The File Seeker, belleğinizin içinde arama yapıyor bu arama Windows'unkinden oldukça hızlı ve iyi oluyor. Arayacağınız bölümleri ya da bölümü seçiyorsunuz gerisini The File Seeker bırakıyorsunuz.

The File Seeker, Windows'un arama motorundan daha iyi ve hızlı kelimesi aslında The File Seeker için yetersiz. Arayacağınız dosya formatı .pdf mesela bu formatı yazmak yerine programın kendi arama penceresinden seçiyorsunuz yani formatlarını yazmak size kalmıyor onuda The File Seeker yapıyor.

The File Seeker, Windwos'un arama motorundan sıkılanlar için küçük, ideal ve kullanışlı bir yazılım.

NoT:"Programı İnnDir" düğmesine basınca açılan sayfada beklediğinizde veya "Buraya" yazan yere tıkladığınızda programın innDirilebileceği adreslerin bir listesine ulaşabilirsiniz. Listedeki adreslerden birini seçip sağ kısımdaki simgeye tıklayarak programı innDirebilirsiniz...

http://puzzle.dl.sourceforge.net/sourceforge/fileseeker/The_File_Seeker_v0.3_Setup.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenginmefrusat -- 16 Mayıs 2005, 19:38:15 >

|
    |

• Kıdemli Yarbay
    2793 Mesaj
    linki benmi bulamadım yoksa senmi vermedin??
    |
    |

ATATÜRK'ÜN TÜRK TANIMINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. Tarih 18.05.2007 ziyaretçi sayısı 12672 / 19.09.2007 sayı 19180 :))
    "SİZE SAVAŞMAYI DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM". Allah o emri verenden de gözünü kırpmadan ölüme gidenden de razı olsun.
    Ne Avrupa'dan ne de Arabistan'dan: Atalarım Asya'dan, dinim Allah'tan geldi.
    Sen sevilmeyi hak etmiyorsun çünkü düşmana sığınmadın, takiye yapmadın, sen bop'çu değil Kuvayi Milliyecisin.
    Bu şarkıya bitiyorum ya, tıklayın.
  • Yarbay
    2804 Mesaj
    |
    |
    |
    |
    eywallah kardeş beğendin mi programı
    |
    |
    |
    |
    bilgisayarı kullanım tarzına bağlı bu. eğer bi dünya dosyan varsa ve birşeyi araman gerekirse görürüm o zaman bu dediğini... bu program bi kaç sn içinde ne gerekiyorsa buluyor pc de ama windows arama dakikalarca sürüyor... bi daha düşün istersen...
    |
    |
    ama ben wındows un ara sını bılem cok nadır kullanırım
    yınede saol :)
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: blackmilk

çok güzel bi proğram emeğine sağlık

+1
    |
    |
    arkadaslar ,yeri gelmişken yazılımın adını vereyim.Ava Find
    cok hızlı arama yapıyor xp'de haberiniz olsun.selamlar.
    Ayrca zenginmefrusat arkadasıma da katkılarından dolyı tesekkur ederim.gercekten,calıskan,yardımsever birine benziyor.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: batyaz

arkadaslar ,yeri gelmişken yazılımın adını vereyim.Ava Find
    cok hızlı arama yapıyor xp'de haberiniz olsun.selamlar.
    Ayrca zenginmefrusat arkadasıma da katkılarından dolyı tesekkur ederim.gercekten,calıskan,yardımsever birine benziyor.

+999
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,270
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.