Şimdi Ara

Windows .Scr Uzantılı Virüs Dosyalarının Silinmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çok araştırmama rağmen net bir sonuç bulamadım ve bulduklarım da işe yaramadı çoğunlukla. Xp işletim sistemi kurulu bilgisayarımda ki bütün klasörler gizli klasör olmuş durumda ve virüs aynı isimde boş klasörler oluşturmuş. .Scr uzantılı virüs dosyaları var heryerde bizim klasör isimlerimizin aynısında.

Halbu ki bütün klasörler gizli bir şekilde dizinlerde yer almakta. Araçlar/Klasör Seçenekleri altında ki Gizli klasörleri göster seçimi bir işe yaramıyor tekrar girdiğimde Gizle olarak görüyorum. İçi boş olan klasörleri silemiyorum sildiğimde yeniden oluşuyor. En temiz yöntem format olacak biliyorum ama dizin içerisinde silemeyeceğimiz aile fotoğraflarımız var.

Cmd üzerinden kopyalamayı, paylaşıma açıp başka pc üzerinden erişmeyi herşeyi denedik ama olmadı maalesef.

Bu sorun ile karşılaşmış ve çözüm bulmuş kimseler var mıdır lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahin3rd -- 19 Temmuz 2015; 16:20:23 >

• Avast ya da Eset ile bir taratın derim.

Eğer format atacak olursanız Recuva gibi programlarla silmek istemediğiniz resimlerinizi kurtarabilirsiniz ama bu konuda kesin bir şey söyleyemem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.