Şimdi Ara

Windows phone Telefonlarda Sd Kart Klonlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 8 gb class 4 sınıfı karta sahiptim.İnternetten uygun fiyatlı 32 gb Class10 sınıfı sd kart aldım...

16 gb sd kartı taktıgımda telefonda karta yüklemiş olduğum programların çalışmadığını farkettim ve telefonda da internetten indir uygulamaları güncelle gibi bir yardım bildirimi de gelmedi...

bu durumda bende direk ssd-hdd klonlar gibi 8 gb sd kartımın 16 gb sd kartıma uygulamalarda sorun çıkarmayacak şekilde direk klonladım....!

Bu konuyu tecrübe edindiğim ve internette adam akıllı bir yardımcı bulamadığım için kendim çözüme kavuşturdum..!
    Bu durumu
    "MiniTool Partition Wizard Home Edition"
    Adlı programla çözdüm...!

ssd hdd klonlama kuralları ile aynı şekilde yapabilirsiniz ve karta yüklü oyunlar ve uygulamalar direk açılıyor ve sıkıntı çıkarmıyor...!
    Halo Spartan Assault ve Modern Combat 4 eski kartta çalışır gibi çalışıyor...!

• Hocam bunu internete atamazmazmısını hediye kuponunu 1 gunle kaçırdım o oyunları gerçekten çok istiyorum insanlarda faydalanır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expiremeTR

Hocam bunu internete atamazmazmısını hediye kuponunu 1 gunle kaçırdım o oyunları gerçekten çok istiyorum insanlarda faydalanır ?

maalesef ole bişey wp telefonlarda mümkün değil..!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.