Şimdi Ara

Windows Phone Hakkında İpuçları (Pil ömrü, facebook, whatsapp ayrıntılı rehber) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
3
Favori
1.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pazer89

quote:

Orijinalden alıntı: tracygrady

quote:

Orijinalden alıntı: pazer89

Wp8 de sonradan dil nasil yukleniyor? Sistem dillerinde Türkce yok nette aradim biraz ancak disaridan yukleme bulamadim. Bu arada tel lumia 625 Kazakistandan alinma.

ayarlardan "dil ve bölge" kısmına girerek telefon dilini değiştirebilirsin..

Hocam saolun da sikinti Turkce secenegi yok. Internette de gordum misal abdden alinmalarda almanca vs dillerin olmamasi var midir baska yolu? Sanirsam RUS versiyon teller oldugu icin sadece bu bolgelerdeki dilleri gosteriyor

hocam biraz geç gördüm kusura bakma. Bir kaç konuda daha denk gelmiştim yurt dışı cihazlarında bu tür dil sorunları oluyormuş..

• whatsapp çok şikayet var bu konuda ne diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemix

whatsapp çok şikayet var bu konuda ne diyorsunuz?

aşağı yukarı 1 haftadır kullanıyorum ALLAH a şükür whatsapp ta hiç bir sıkıntı göremedim iki tane eksiği var bana kalırsa mevcut çekilmiş video yu yollayamıyoruz ve çoklu resim yollayamıyoruz şimdilik
  • acemix kullanıcısına yanıt
    uygulama ile alakalıdır ama ben şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım
  • Ben Lipo pilleri tamamen bitirmeden şarj etmek ve ayda bi kez kalibrasyon etmek gerek diye biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok şikayet varda ondan sormuştum.sanırım bizim insanımız ayarları kontrol etmeden basıyorlar kalayı...
  • Metabolism kullanıcısına yanıt
    kalibrasyonu nasıl yapıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-138

kalibrasyonu nasıl yapıyorsunuz

Bugün sizinle görüştüm sanırım sabah 86 idi şuan 46 su gibi içiyor vallaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen abi nedir bu böyle bir yöntem buldum bakim onu deneyip sonucu yazarım :)
    yaw şarj telden sogutuyo kamerayı acıp resim çekiyorum hayran bırakıyo
  • acemix kullanıcısına yanıt
    ah hoca hiç sorma. sırf bu yüzden açtım bu konuyu. hala facebook beta bildirim gönderiyo sorun kalmadı diyenler var. hepsini Allah'a havale ediyorum. almasınlar o kişiler bu cihazları. içinde hazır facebook gömülü adam beğenmiyor uygulama istiyor. ben mecburmuyum android ve IOS ile aynı şeyleri kullanmaya. farklı olsun diye WP seçtim. insan hem WP alıp hem de diğerleriyle neden kıyaslar anlamıyorum...
  • adam android kullanmış bununda aynı olmasını bekliyor.
    aslında yazılım değeri wp telefonların çok daha fazla w8+office nokialarda navigasyon vs bunlar değerli yazılımlar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.