Şimdi Ara

windows phone da active x ve exe çalıştırmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar wp almak istiyorum, fakat activex plugin kullanan bir siteyi takip ediyorum yani telefonun activex denetimini kurabilmesi lazım, Türkçe sitelerde kaynak bulamadım yabancı sitelerde ise net bir cevap yok. Deneyen oldumu daha önce böyle birşeyi, birde yeni windows sürümleri ile birlikte sistemin bilgisayar ve telefonlara ortak uyum sağlayacağını okumuştum bir yerlede. Yeni windows sürümleri ile birlikte telefonlar exe çalıştırabilir duruma gelirmi acaba. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dediğin masa ustu surumde olur AX den zaten kurtulmak istiyor ms eskidi onlar hic bir eklenti kurulmama yolunda gidisat hersey html5 gidiyor.Exe falanda bekleme elma ile armut isi :) çalısan platformlar farklı sen kutuba gidip denize girilirmi diyorsun :) her denize girilmez.
  • W10 bunun üzerine çalışmalar yapıyor. Ben umutluyum.

• takıntılı bir adam kullanıcısına yanıt
    Yanlış WP 10da ortak market olacak o kadar. Ama exe dosyası çok farklı bir olay. Hem onu yapmak isteseler çalışmaya gerek yok ki. Normal Windows 8e wp arayuzunu giydirirler. İş biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: criptex

Yanlış WP 10da ortak market olacak o kadar. Ama exe dosyası çok farklı bir olay. Hem onu yapmak isteseler çalışmaya gerek yok ki. Normal Windows 8e wp arayuzunu giydirirler. İş biter.

Haklısınız hocam çok mantıklı. Özür dilerim.

• Verilen cevaplara teşekkürler, olmadı 7 - 8" windows tablet alıcaz artık yapacak bir şey yok
  • takıntılı bir adam kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah ne özürü. Biri özür dileyecekse bizi böyle falcı gibi herşeyden bir anlam çıkarıp tahminler yapmak zorunda bırakan Microsoft dilemeli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.