Şimdi Ara

Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.455
Cevap
98
Favori
362.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stabwound

quote:

Orijinalden alıntı: akonkayra67

quote:

Orijinalden alıntı: yargicc

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: flexii_87

Arkadaşlar hayırlı olsun, gameloftun beklene oyunlarından 2 tanesi su an store geldi hatta realfotball 2013 ücretsiz, kacırmayın

İkiside 1 gb ram istiyo, lumia620 ve htc 8s için kötü olmuş, sağlık olsun.

REALFOOTBALL 2013

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/real-football-2013/1e81b5b1-0ab2-4c42-a1be-1430a2616f14

AMAZİNG SPİDER MAN (cok pahalı ya 7 tl falan olsaydı iyiydi)

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/the-amazing-spider-man/df3d8638-3369-4aa4-90f3-aa2df9b95aa8

Süper haber hocam aldım direk spidermanı şu nova 3de çıksa tadından yenmez

L820 yine boş alan yok diyor kafayı yiyecem!!!

yakında çözeceklerdir bu sıkıntıyı. eminim bu konuda epey şikayet alıyolardır bu sıralar.

Ben bu sorun için 1 ay ayırdım oldu oldu olmadı ios devam edicem.

ben senin kadar bekleyemedim kuzenle telefonları takasladık 1 aylık temiz iphone kullanıyorum şuan ilk defa çok memnunum. kuzenin lumia'mı istemesinin sebebi outlook ve office :) çok şanslıyım.

Ben vazgeçtim bellek sorununu çözdüm :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Arkadaşlar hayırlı olsun, gameloftun beklene oyunlarından 2 tanesi su an store geldi hatta realfotball 2013 ücretsiz, kacırmayın

REALFOOTBALL 2013

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/real-football-2013/1e81b5b1-0ab2-4c42-a1be-1430a2616f14

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/the-amazing-spider-man/df3d8638-3369-4aa4-90f3-aa2df9b95aa8

Lumia 720nin çıkmasını bekliyorum ama bu 1gb ram saçmalığı çok canımı sıkmaya başladı bu oyun haberlerinden beri, iPhone 4-4s 512mb ram ile bu oyunları hatta daha iyilerini çalıştırıyorsa 620 ve 8s inde çalıştırması gerekir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: tunc-rıdvan

quote:

REALFOOTBALL 2013

Lumia 720nin çıkmasını bekliyorum ama bu 1gb ram saçmalığı çok canımı sıkmaya başladı bu oyun haberlerinden beri, iPhone 4-4s 512mb ram ile bu oyunları hatta daha iyilerini çalıştırıyorsa 620 ve 8s inde çalıştırması gerekir bence

Ama iphone 4-4sler 1500 den aşagı satılmadı ve satılmıyo ve üst segment modeller, Fakat lumia 520-620-720 alt ve orta segment modeller.

o modellere böyle gelişmiş kaliteli oyunları sunmasını doğru bulmuyorum, ozaman üst segment modellerin bi anlamı kalmıyo

Tabikide gönlüm isterki herkes faydalansın ama bu seferde üst segmnetlere millet boşuna para vermiş olur, sadece kamera ve ekran avantajı içinde o kadar fiyat farkı ödemek istemezler

• viberin konuşma özelliği tango ve tample run ve son olarak chorme gelsin başka birşey istemem
  • quote:

quote:

quote:

REALFOOTBALL 2013

Ama iphone 4-4sler 1500 den aşagı satılmadı ve satılmıyo ve üst segment modeller, Fakat lumia 520-620-720 alt ve orta segment modeller.

o modellere böyle gelişmiş kaliteli oyunları sunmasını doğru bulmuyorum, ozaman üst segment modellerin bi anlamı kalmıyo

Tabikide gönlüm isterki herkes faydalansın ama bu seferde üst segmnetlere millet boşuna para vermiş olur, sadece kamera ve ekran avantajı içinde o kadar fiyat farkı ödemek istemezler

Hocam haklısınız ama platform şuan daha yeni yeni tanınıyor ve bunda da en büyük payı ucuz fiyatlı cihazlar sağlayacaktır. Bence Lumia 920 çok iyi bir telefon ama çoğu kişi yeni bir platforma bu kadar para ödemek istemez. Alt modellerin çekici olması için bence en azından bu oyunların kırpılmış versiyonları gelmeli. Ve bu oyunlar 2011 model 512mb li xperia telefonlarda da oynanabiliyor hatta benim 550tllik Atrix bile oynatıyor 2,5 yıllık cihaz olmasına rağmen(gerçi onun rami 1gb)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc-rıdvan -- 13 Mart 2013; 16:52:25 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yargicc

quote:

quote:

quote:

REALFOOTBALL 2013

Süper haber hocam aldım direk spidermanı şu nova 3de çıksa tadından yenmez

L820 yine boş alan yok diyor kafayı yiyecem!!!

yakında çözeceklerdir bu sıkıntıyı. eminim bu konuda epey şikayet alıyolardır bu sıralar.

Ben bu sorun için 1 ay ayırdım oldu oldu olmadı ios devam edicem.

ben senin kadar bekleyemedim kuzenle telefonları takasladık 1 aylık temiz iphone kullanıyorum şuan ilk defa çok memnunum. kuzenin lumia'mı istemesinin sebebi outlook ve office :) çok şanslıyım.

Ben vazgeçtim bellek sorununu çözdüm :)

hacı bellek sorununu çözdüm derken nasıl yaptın o işi ? anlatırsan çoğu kişi minnettar olacak

• Yok mı beyler yeni oyun bitti diğerleri

• Müzik dinlemeyi sevenler için Mixtapes uygulamasını öneriyorum. Bedava fakat internet gerektiriyor hatta sınırsız olursa daha iyi çünkü malum internetten müzik dinlemek için bi program

• Iphone 4S'in 512 mb ile neler yapabildiği ortada. Burada bir ayıp varsa bu ayıp ya Nokia'nın yada Microsoft'un. Nokia'nın geçmişten beri huyudur hep bir şeyleri eksik bırakır.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Iphone 4S'in 512 mb ile neler yapabildiği ortada. Burada bir ayıp varsa bu ayıp ya Nokia'nın yada Microsoft'un. Nokia'nın geçmişten beri huyudur hep bir şeyleri eksik bırakır.

Ayıp falan değil.4S çıkış fiyatı belli 720 çıkış fiyati belli.

O telefon l920 herşeyini oynatırsa millet niye l920 alsın zaten, aynı şeyi apple'da yapıyor güncellemelerle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamelemre

quote:

quote:

quote:

REALFOOTBALL 2013

Ne kadar belli Lumia 920 kullandığınız. Verdiğiniz cevap çok absürt.

Oyunlar 600mb ram istese tabiki de yapacak bir şey yok. 1gb ram haricinde çalışmayacaktır. Ama sorun burada değil. En baba uygulamalar bile maksimum 380mb kullanabiliyorlar. Ama 512mb ramli modellerde bu limit 180mb'a indirgenmiş. Telefon belleğinin yaklaşık üçte birlik bir kısmını kullanabiliyor bir uygulama. Şaka gibi!

Microsoft'un acilen şu limiti artırması gerekiyor. Gerçekten yer yoksa "Lütfen arkaplandaki programları kapatınız." diye uyarı versin kapatalım öyle girelim ama bana 400 bile kullanamıyorken 512mb ram için "1 gb ram yoksa açamam koçum." demesin.

Windows 8 Phone kullanmak isteyen beni sırf bu yüzden derin düşünceler aldı artık.

kardeşim nasıl konuşuyon sen absürt falan, laflarına dkkat edip kişisel ihtamlarda bulunmassan sevinirim, seviyesizleşmeye gerek yok

ben teknik olarak yapılamıcagını idda etmedim, üreticiden kaynaklana bi durum olduğunu ve üst segment modellerinin bi anlamı ve değeri olduğundan bahsettim.

yazdıklarımı bi tekrar oku istersen, isterim herkez herşeyden faydalansın ama bu durum , üst segmen kullanıclarına verdiği paranın karşılıgı hissetirmek zorunda oldğu için üreticinin yapması gereken şey

ayrıca diğer arkadaş iphonedan bahsetmiş ve iphone üst segment modeller, fiyatlarıda ortada ve bu yüzden iphone adına konuştum. androidin 750 tllik cihazlarında oynatır veya oynatmaz bilmiyorum bişey diyemicem

• quote:

Iphone 4S'in 512 mb ile neler yapabildiği ortada. Burada bir ayıp varsa bu ayıp ya Nokia'nın yada Microsoft'un. Nokia'nın geçmişten beri huyudur hep bir şeyleri eksik bırakır.

Lumia 820 den iphone 4s e geçtim. Her oyunu kasmadan yüksek frame de oynuyorum. Hatta deneme olarak arda planda da 2 tanr oyun açıp denedim 512mb ram olmasına rağmen hiç zorlamadı. İos ve iphone başka bir şey

• quote:

quote:

Lumia 820 den iphone 4s e geçtim. Her oyunu kasmadan yüksek frame de oynuyorum. Hatta deneme olarak arda planda da 2 tanr oyun açıp denedim 512mb ram olmasına rağmen hiç zorlamadı. İos ve iphone başka bir şey

ama aklında hep lumiada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

quote:

quote:

ama aklında hep lumiada

hayır hala burda olmamın sebebi win8 ile ilgili yenilik ve güncellemeler konusunda bilgi sahibi olup kuzenime iletmem :) elimdeki iphone'yi alıp lumia'yı tekrar bana vermesin diye..rüyama bile girdi kabus gibiydi kavga ediyordum vermiyordum iphone'yi :) buarada lumia 820 kuzenin iş hattını eritmiş sim kartını, sizlerde sorun var mı?

içim çok rahat istediğim herşeyi rahatça bulabiliyorum, tüm uygulamaları sorunsuz kullanabiliyorum. telefon çok seri ve stabil çalışıyor, game centerde ark.larla kapışabiliyorum. öyle oyunlar ve uygulamalar var ki sırf bu oyunlar için bile ios veya android alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stabwound -- 20 Mart 2013; 11:09:58 >

• Mağazaya

The Dark Knight Rises ve Shark Dash gelmiş bulunmakta
  • tarayıcı önerileriniz var mı arkadaşlar? mağazada şu an tarayıcı yok resmen. chrome ya da opera nın ne zaman geleceğini bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: avrupaaslani

tarayıcı önerileriniz var mı arkadaşlar? mağazada şu an tarayıcı yok resmen. chrome ya da opera nın ne zaman geleceğini bilen var mı?

Bir sürü var aslında siz denk gelmediniz herhalde. Bahsettiğiniz Chrome ve Opera yok o doğrudur. Ancak olmaları da pek birşey ifade etmiyor aslında çünkü sonuçta hepsi native engine'i kullanmak zorundalar.

Örneğin bende şu anda yüklü olan tarayıcılar şunlar, BaiduBrowser, Nokia Xpress, SurfCube 3D, AVG Family Safety, son olarak cihazda gelen IE.

Bunların dışında bildiğim metro web browser diye de bir uygulama var ama ben indirmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garen Yöndem -- 21 Mart 2013; 15:21:51 >
  • quote:

Mağazaya

The Dark Knight Rises ve Shark Dash gelmiş bulunmakta

The Dark Knight Rises, Amazing Spider Man'den çok daha iyi olmuş. Çok beğendim ben. Çok daha akıcı ve oynanabilir grafiklere sahip.
    Bunlar da oyun esnasında aldığım bazı ekran görüntüleri oldukça iyi görünüyorlar

• @Garen Yöndem fps sorunu yok sanırım amazing spiderman gibi?

Birde hocam sen amazing spidermani bitirdin mi bitirdiysen bir soru soracaktımda bir bölümde takıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: deleredo

telefonu çok beğeniyorum (920) mağaza önerebilceginiz bişeyler varmı çok sıkılıyorum telefonla oyun bulamadım

Angry Birds Star Wars
    Asphalt 7
    Shark Dash
    Geodefense

ucuz oyunları önerdim hepsi 0.99$ hepsi güzel oyunlar
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.