Şimdi Ara

Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.455
Cevap
98
Favori
362.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ArchAngel-

Bütün oyunları 1 gb için çıkarıcaklarsa 520-620-720 almanın ne mantığı kaldı Allah aşkına ya ?

620 ile 820 arasında 500 lira fark var

Bırakta bazı farklılıklar olsun aralarında.

+ ram olayı sadece oyunlar için geçerli şuanlık. İçindeki bütün uygulamalar , görsellik , yazılım vs. aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchAngel-

Bütün oyunları 1 gb için çıkarıcaklarsa 520-620-720 almanın ne mantığı kaldı Allah aşkına ya ?

Zaten bahsettiğin oyunlar geliştirilirken 520,620,720 falan düşünülmüyor önemli olan asıl telefon yani l920.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iddaa oynayabilceğimiz bi' uygulama var mı? bilyonerin falan uygulamasını ben mi bulamadım yoksa yok mu?
  • Yok

• Yeni çıkan amazing spiderman oyununda acayip fps sorunu var şuanlık sakın almayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

Yeni çıkan amazing spiderman oyununda acayip fps sorunu var şuanlık sakın almayın.

Kastiriyomu ??

real football 2013 unde bazi gecislerinde kastirmalar oldugunu gordum. Bence adreona225 gpu yetmiyo

cin adreona320 gpu versiyonunu sundular keske bizlerede ayni gpu ile sunsalarmis, ekran hd cozunurluk az degil hani, 800*480 cozunurluk olsa belki sorun cikartmaz ama benim laptoptaki ekran cozunurlugu var telefonda.

• quote:

Orijinalden alıntı: flexii_87

quote:

Yeni çıkan amazing spiderman oyununda acayip fps sorunu var şuanlık sakın almayın.

Kastiriyomu ??

real football 2013 unde bazi gecislerinde kastirmalar oldugunu gordum. Bence adreona225 gpu yetmiyo

cin adreona320 gpu versiyonunu sundular keske bizlerede ayni gpu ile sunsalarmis, ekran hd cozunurluk az degil hani, 800*480 cozunurluk olsa belki sorun cikartmaz ama benim laptoptaki ekran cozunurlugu var telefonda.

Gpudan değil optimizasyon bence.

• quote:

quote:

quote:

Kastiriyomu ??

Gpudan değil optimizasyon bence.

Katılıyorum, Amazing Spider Man'de de frame rate problemleri var. Gameloftun son dönemde çıkardığı 3 oyundan favorim Asphalt 7. Tam bir fiyat performans çılgını

• @Garen Yöndem

Katılıyorum şuan en iyi oyun asphalt 7, Bende fena sardım 47lv 294stars kasıyoruz bakalım

• quote:

@Garen Yöndem

Katılıyorum şuan en iyi oyun asphalt 7, Bende fena sardım 47lv 294stars kasıyoruz bakalım

telefon çok ısınıyor mu peki benim ki bayağı ısınıyor da....
  • quote:

Orijinalden alıntı: scherlook

quote:

@Garen Yöndem

Alev topuna dönüyor sorun yok oyna.

• eyw yine oynuyorumda meraktan sordum sadece benimkimi çok ısınıyor diye :)
  • Soyle bi kac tane daha kaliteli oyun gelse tam olucak, temmuz agustosa kadar tam kivamina gelicek wp8. Ondan sonra bi ivme kazandimi durduramazlar diye dusunuyorum ;)

• quote:

Soyle bi kac tane daha kaliteli oyun gelse tam olucak, temmuz agustosa kadar tam kivamina gelicek wp8. Ondan sonra bi ivme kazandimi durduramazlar diye dusunuyorum ;)

Benim aklım hala N.o.v.a da gelse de oynasak ama fps sorunu falan olmasın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scherlook

quote:

@Garen Yöndem

Alev topuna dönüyor sorun yok oyna.

Evet alev topuna dönüşüyor özellikle işlemcinin olduğu arka kameranın üst kısmı, benim sol elime denk geliyor oyun ornarken. Tutulamayacak kadar ısınabiliyor bazen. Bu yüzden bir kılıf almayı planlıyorum.

• Şu ''message me'' uygulaması gelse cok iyi olur, şu an baya gündemde
  • Asphalt 7'yi online oynamayı başaran var mı beyler bende girmiyor

• http://m.wpcentral.com/instagram-windows-phone-revealed-microsoft-store instagram yakın gibi

• The waether channel programını kullanan var mı? Ben kurdum, ama pili resmen bitirdi. Accuweather ' a geri döndüm. O da livetitle da her zaman güncellemiyor ama fena değil.

Bu arada kılıf tavsiye edermisiniz, önceki sayfadakiler dışında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonkayra67

quote:

Orijinalden alıntı: yargicc

quote:

Orijinalden alıntı: akonkayra67

quote:

quote:

Arkadaşlar hayırlı olsun, gameloftun beklene oyunlarından 2 tanesi su an store geldi hatta realfotball 2013 ücretsiz, kacırmayın

İkiside 1 gb ram istiyo, lumia620 ve htc 8s için kötü olmuş, sağlık olsun.

REALFOOTBALL 2013

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/real-football-2013/1e81b5b1-0ab2-4c42-a1be-1430a2616f14

AMAZİNG SPİDER MAN (cok pahalı ya 7 tl falan olsaydı iyiydi)

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/the-amazing-spider-man/df3d8638-3369-4aa4-90f3-aa2df9b95aa8

Süper haber hocam aldım direk spidermanı şu nova 3de çıksa tadından yenmez

L820 yine boş alan yok diyor kafayı yiyecem!!!

yakında çözeceklerdir bu sıkıntıyı. eminim bu konuda epey şikayet alıyolardır bu sıralar.

Ben bu sorun için 1 ay ayırdım oldu oldu olmadı ios devam edicem.

ben senin kadar bekleyemedim kuzenle telefonları takasladık 1 aylık temiz iphone kullanıyorum şuan ilk defa çok memnunum. kuzenin lumia'mı istemesinin sebebi outlook ve office :) çok şanslıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stabwound -- 12 Mart 2013; 15:16:55 >

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.