Şimdi Ara

Windows phone 8 e yönelik endişeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir hevesle android kullanmış (sony ericsson x10) fakat son güncelleme ile telefonu kırıp atmış biri olarak, iphone daha doğrusu ios ile baya baya memnunum. Fakat aklım karıştı windows phone işletim sistemi olan bir nokia alsam acaba ios yada android'i ararmıyım?
    Size göre tahmini değerlerle şarj olsun, uygulama olsun, kullanışlılık olsun windows'a geçersem pişman mı olurum yoksa çok memnun mu kalırım.
    Beklentilerim şarjım baya gitsin, E-mail gayet önemli, Vcf kişilerimi saklayabilmek ve yeri gelince yedekleyebilmek gibi önem verdiğim konular var.
    Sizce nasıl olur? Uygulama da facebook ve hava durumu haricindeki uygulamalar umrumda bile değil.

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben wp8'den ios a geçtim. Bence ios kullanmaya devam et. Ama şarj konusunda L920 L820 L720, iphone 4s veya 5 ten daha iyi durumda.

• Kişiler microsoft hesabında saklanıyormuş sanırım hiç uğraşmadım ama kesin bir şey söyleyemem. Benim gmail hesabım gayet iyi çalışıyor mail geldi mi eşitleme aralığına bağlı olarak hemen haberim oluyor. Hava durumu uygulamasını da beğendim nokia'nın. Facebook şu an beta sürecinde androiddeki gibi bir facebook yapmaya çalışıyorlar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcool

Bir hevesle android kullanmış (sony ericsson x10) fakat son güncelleme ile telefonu kırıp atmış biri olarak, iphone daha doğrusu ios ile baya baya memnunum. Fakat aklım karıştı windows phone işletim sistemi olan bir nokia alsam acaba ios yada android'i ararmıyım?
    Size göre tahmini değerlerle şarj olsun, uygulama olsun, kullanışlılık olsun windows'a geçersem pişman mı olurum yoksa çok memnun mu kalırım.
    Beklentilerim şarjım baya gitsin, E-mail gayet önemli, Vcf kişilerimi saklayabilmek ve yeri gelince yedekleyebilmek gibi önem verdiğim konular var.
    Sizce nasıl olur? Uygulama da facebook ve hava durumu haricindeki uygulamalar umrumda bile değil.

androidi sadece uygulama zenginligi acısından ararsın.stabillik acısından aramazsın.facebook beta cıktıgından beri face kullanımı cok kolaylaştı.hava durumu uygulaması bende kullanıyorum.ana ekrana sabitlediğin zaman cok guzel oluyor.live tile ozellikliyse donen kutucuk oluyor.kutunun a yuzunde yasadıgınız sehrin o anki hava durumunu b yuzunde 3 gunluk hava durumunu gorebiliyorsun.sarj konusunda L 920-820-720 cok daha iyi.maillerde eşitleyerek hepsine tek bir yerden bakabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jumuu -- 16 Mayıs 2013; 11:20:06 >

• Arkadaşlar ilginize teşekkürü borç bilirim. Alıntı yapamadım mesaj yazan herkese teşekkürler.
    920 den soğudum ısınma vs oluyormuş.
    Windows a geçeceğim.
    Şarj aletini yanımda gezdirmekten sıkılmıştım iphone ile.
    Htc mi nokia mı?

• quote:

Arkadaşlar ilginize teşekkürü borç bilirim. Alıntı yapamadım mesaj yazan herkese teşekkürler.
    Windows a geçeceğim.
    Htc mi nokia mı?

Soğutacak kadar bi ısınma yaşamadım hiç 920 ile. Ancak şarjdayken vs oynayıp zorlarsanız her telefon ısınır. Yoksa Asphalt, Batman, Spiderman oynuyorum hiçbirinde ısınmadı telefon.

Çok müzik dinlerim derseniz HTC, çok fotoğraf çekerim derseniz Nokia
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

Arkadaşlar ilginize teşekkürü borç bilirim. Alıntı yapamadım mesaj yazan herkese teşekkürler.
    Windows a geçeceğim.
    Htc mi nokia mı?

Soğutacak kadar bi ısınma yaşamadım hiç 920 ile. Ancak şarjdayken vs oynayıp zorlarsanız her telefon ısınır. Yoksa Asphalt, Batman, Spiderman oynuyorum hiçbirinde ısınmadı telefon.

Sanırım fotoğraf ve nokia fanı olaraktan nokia diyeceğim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

Windows a geçeceğim.
    Htc mi nokia mı?

Sanırım fotoğraf ve nokia fanı olaraktan nokia diyeceğim.

Ben de o zaman 920 almanızı yada kablosuz şarj ve 16 gb hafıza sorun olmazsa 925 almanızı öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

http://antik.eksisozluk.com/show.asp?id=33893722

Adam wp8 de multitasking var demekle kalmamais, ios la androidden daha basarili demis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Adam wp8 de multitasking var demekle kalmamais, ios la androidden daha basarili demis.

Troll alert

• quote:

Orijinalden alıntı: injection

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Troll alert

Peki

• 5 aydır kullandığım HTC 8X imi bugün satmış ve S3 siparişini vermiş bulunuyorum. Çıkan her güncelleme veya uygulamanın Nokialara ait olması beni bu yola itti. Windowsun daha epey yolu olduğunu düşünüyorum. İlerde iyice oturduğu zaman tekrar dönmeyi düşünebilirim fakat şuan için WP8, android veya ios a göre kullanışlı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazarusuo

5 aydır kullandığım HTC 8X imi bugün satmış ve S3 siparişini vermiş bulunuyorum. Çıkan her güncelleme veya uygulamanın Nokialara ait olması beni bu yola itti. Windowsun daha epey yolu olduğunu düşünüyorum. İlerde iyice oturduğu zaman tekrar dönmeyi düşünebilirim fakat şuan için WP8, android veya ios a göre kullanışlı değil.

Sizden s3 gelince karsilastirmanizi ve görüşlerinizi bekliyoruz efendim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdgntkn

quote:

Orijinalden alıntı: lazarusuo

5 aydır kullandığım HTC 8X imi bugün satmış ve S3 siparişini vermiş bulunuyorum. Çıkan her güncelleme veya uygulamanın Nokialara ait olması beni bu yola itti. Windowsun daha epey yolu olduğunu düşünüyorum. İlerde iyice oturduğu zaman tekrar dönmeyi düşünebilirim fakat şuan için WP8, android veya ios a göre kullanışlı değil.

Sizden s3 gelince karsilastirmanizi ve görüşlerinizi bekliyoruz efendim...

S3 ün gelmesine gerek yok aslında. İşim gereği tüm cihazlar elimden geçiyor. Windows phone dan bir süre uzak duracağım hele ki nokia değilse yanına bile yaklaşmayacağım.
    İleride mobil cihazlar için çok iyi bir işletim sistemi olabilir, buna inanıyorum fakat şuan için ios ve androide göre çok geride.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.