Şimdi Ara

Windows Phone 7 takımı rakipleri için cenaze töreni düzenledi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
0
Favori
15.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kenfat10

quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

quote:

Orijinalden alıntı: kenfat10
    Win Mobile 6 da daha ekran arka planını değiştirmeyi bulamadım ben.Kırmızı olsun isteyince gidiyorum yılbaşında aldığım kırmızı donu yakından çekip fotoğrafı arka plan yapıyorum.Orjinale hiç dönemedim..

saka bu degil mi?

:D

Ne şakası gerçekten bulamadım.Çokta iyi anlarım teknoloji cihazlarından.Hatta bendeki cihaz teyzoğlundan aldım üstüne oturmuş ekranını kırmış ebay.com dan ekran aldım kendim değiştirdim.Masaüstü rengini değiştirmek için doğadan bir renk bulup çekiyorum ancak öyle yapıyorum..Orjinal mavisini kendi menülerinden getiremedim..

Bu yorum dikkatimi çekti. Gerçek olmadığını düşünmek istiyorum ama yine de iyi güldüm sabah sabah

• windows phone mu? O da ney?
  • Numara yonlendirme cagri bekletme secenegi 1990lar da cikan telefonlarda bile varken, Windows Phone 7, 7.5, 7.8 ve 8 de yoktu 8.1 guncellemesiyle geldi.. O yuzden cok da saapmamak lazim
  • SystemApps vardı bir aralar buralarda. WP8 daha çıkmadan henüz WP7.5 varken çok attı tuttu buralarda. WP8 ile masaüstü ve mobil tek çatı altında toplanacak. Ufak bir port işlemi ile masaüstü uygulamalar mobilde çalışacak diyordu. Yahu bu kadar basit mi bu işler? Biri x86 diğeri ARM. Fanlık böyle bir şey gerçekleri bile görmesine engel oluyordu. Hatta iOS'i geçeceğini çok söyledi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meğer kendi cenazeleri imiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Aptallık Microsoft yapmadı. Hala da niye yapmadığı ni merak ediyorum. Arayüzü dulzetip uygulama yapımcılarına bastırarak parayı iş tamam di.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Numara yonlendirme cagri bekletme secenegi 1990lar da cikan telefonlarda bile varken, Windows Phone 7, 7.5, 7.8 ve 8 de yoktu 8.1 guncellemesiyle geldi.. O yuzden cok da saapmamak lazim

asıl mesele bu değil. el feneri gibi basit bir uygulama da ios 7 ile geldi ama store'da uygulama vardı. onu yükleyince fenerin de oluyordu (hatta bir sürü fener uygulaması türedi sonra). yani adam gibi bir store oldu mu gerisi hikaye, işletim sistemi düzgün çalışsın yeter.
  • mail için windows phone önerir misiniz? Htc 10 ile beraber kullanacağım. Wifili, resim çeksin falan aradığım nitelikler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hort zort vay be bakalım harmony os nasıl olacak.

• velfecir V kullanıcısına yanıt

Her daim mutlu olun inşallah.Eskileri karıştırdım bugün bu topik de çıktı karşıma.Güzel zamanlardı

• bizi android ve iosa mahkum edenler utansın ...

• Windows Phone telefonlar için zamanında program geliştirmiştim
    farklı farklı yöntemler kullanılarak yazılım yükleme
    Sdk apk uygulama yükleme
    Yazılım indirme
    Android gibi komut gönderme ve konut ile cihaz halkında bilgiler vs

Hatta Bazı modellere kronik sorunlar vardı Lumia 520 525 serisi gibi yazılım yükleyememe sorunu. Microsoft un kendi yaptığı yazılım programı bile yükleyemezken ben yüklüyordum :)

Ahhh ahhh iPhone gibiydi YouTube kanalda var Lumia 1520 ye 150 tane uygulama ve oyun yükleyip test etmiştim tık demiyordu

https://www.youtube.com/watch?v=42houqwe60I&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=VYhLker9Npk&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=DC5q8TWivpA&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 13 Mayıs 2022; 17:31:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.