Şimdi Ara

Windows pencere yöneticisi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
29
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 10 dizüstü bilgisayarımda görev yöneticisinde windows pencere yöneticisi adı altında çalışan windows un kendi uygulaması var. Normal koşullarda pc yi başlattığımda ram kullanımı 50-90mb arasında olan bu uygulama pc açık kaldığı süre boyunca azımsanamayacak derecelerde kullanım değerlerine ulaşıyor. Şimdiye kadar gördüğüm en yüksek kullanım 16gb bellekli pc de 8 gb seviyelerine kadar yükseldi.

İntel ekran kartının önceki versiyonlarında böyle bir sorun olmadığından belli bir süre boyunca bilgisayarı eski sürücüler ile kullandım ancak sonrasında güncel olmadığından kaynaklanan başka sorunlar nedeni ile güncellemek durumunda kaldım. Ancak her yeni güncellemede "umarım düzelmiştir" dediğim bu sorun bir türlü çözülemedi. Çoğu yerde normal diyenler olmasına karşın 8gb ram kullanımı bana cidden normal gelmiyor. Yeri geldiğinde oynadığım oyun 1.5 gb ram kullanırken bu uygulama 2 gb ram kullanıyor.

Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim. İyi forumlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.