Şimdi Ara

Windows movie maker videoyu kaydetmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Videomu kaydetmek istediğimde bu çıkıyor:

Windows movie maker videoyu kaydetmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryuzaki Hideki -- 25 Mart 2013; 19:24:10 >

• up
  • Merhaba scarred. Kayıt etmemenın sorunu sanırım bilgisayarınızda yeterli kayıt alanı yok. Bilgisayarınızdan yeteri kadar dosya sılın ya da dısk temızleme aracını kullanarak bosaltın dıskınızı. Diger bır seçenek ise muhtemelen kaydederken C:// dıskini kullanmıssınızdır onu D:// diskıne atabılırsınız. İyi gunler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haylaz1234

Merhaba scarred. Kayıt etmemenın sorunu sanırım bilgisayarınızda yeterli kayıt alanı yok. Bilgisayarınızdan yeteri kadar dosya sılın ya da dısk temızleme aracını kullanarak bosaltın dıskınızı. Diger bır seçenek ise muhtemelen kaydederken C:// dıskini kullanmıssınızdır onu D:// diskıne atabılırsınız. İyi gunler.

Yeterli kayıt alanı ne oluyor? c'nin yarısından fazlası boş 44,7 gb'dan daha mı büyük bu
  • videoları masaüstüne çıkarıp deneyin movie maker videoları okuyamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irou

videoları masaüstüne çıkarıp deneyin movie maker videoları okuyamıyor

olmadı
  • bi ara bende uğraşmıştım video montajlamayla isim olarak hatırlamıyorum ama alternatif bir çok yazılım var onları kullanın bence movie maker bu alanda bence en kötüsüdür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali-candan

bi ara bende uğraşmıştım video montajlamayla isim olarak hatırlamıyorum ama alternatif bir çok yazılım var onları kullanın bence movie maker bu alanda bence en kötüsüdür...

Mesela...!?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.