Şimdi Ara

Windows Live Messenger 8.5 [2018]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
1.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Benim biraz Messenger zamanlarını özlemem sonucu ufak çaplı bir araştırmaya girdim. Ve sonunda hala çalışan kendi ait server'ı olan bir sistem bulmayı başardım.

WİNDOWS LİVE MESSENGER GERİ DÖNDÜÜÜÜ!

Şu an hali hazırda isteyen herkes indirip eski MSN günlerinin özlemini giderebilir.

Yapmanız gereken çok çok basit bir durum. Vereceğim linkte tek sayfada kolayca mail oluşturup (istediğiniz domainde mesela benimki levent@fidan.com) daha sonra sayfanın alt taraflarında Türkçe dildeki Windows Live Messenger 8.5'i kurmak. Daha sonrası eski Messenger artık PC'nizde. Ve o sayfada kurmuş olduğunuz yeni Messenger adresiyle girişe hazır durumda.

Diyeceksiniz ki bu dönemde MSN mi kaldı. Kim girecek buna kimse kalmadı artık. Ama emin olun o ekranları tekrar karşınızda görmek insanı çok farklı bir ruh haline sürüklüyor. İster istemez tüm anılarınız canlanıyor.

Not olarak: Henüz 2 kişinin konuşabilip konuşamadığını öğrenemedim. Multi MSN gibi program bulamadığım aynı pcde 2 tane açamadım. Uğraşmak istemedim açıkçası. Eğer yüklemeyi düşünen olursa buyursunlar gelin sohbet edelim arkadaşlar ben çok isterim. :)

Bunu da sizinle paylaşmak istedim. Umarım hoşuna giden ve kullanan arkadaşlarım olacaktır.

Link :https://escargot.log1p.xyz/

Herkese iyi günler dilerim.

• çok beğendim emeğine sağlık kurdum hemen ekledim seni :D
  • Hemen girip bakıyorum :)
  • çok güzel hocam ben de ekledim afedersin. maksat muhabbet : )
  • Hocam online’ım. Siz çıktınız sanırım :)
  • Bende kurdum pcye ama kaydolamıyorum hesap olusturamıyorum yani hevesim kursagımda kaldı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: wendaclk

Bende kurdum pcye ama kaydolamıyorum hesap olusturamıyorum yani hevesim kursagımda kaldı :(
    Site üzerinden rahatlıkla alabiliyorduk ama sistem değişmiş ya da bozulmuş olabilir tam bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.