Şimdi Ara

Windows için İphone 3G OS 3.0 Jail Break (JB) Resimli Anlatım. (GÜNCELLENDİ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
25.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen öyle söylemiş olabilirsin, ama ben bir yandan çalışıp, bir yandan bunu yapmaya çalıştığımdan gözümden kaçmış, hakkını helal et. Ben bunu 3.0 yapayımda, öyle deniyeyim.
    :)

quote:

Orjinalden alıntı: Oronra

quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

Şimdi aklıma geldide, benim cihaz hala 2.2. Bu işlemi yapmak için önce 3.0 yapmak gerekiyor sanırım değilmi Sanırım hata burda, yani 2.2 jb den,3.0 jb ye geçiş yapılmıyor.

2.2ye döndüm dediğinde önce 3.0 a yukselt dediğimi anımsıyorum ama ben mi yanılıyorum acaba?

• quote:

Orjinalden alıntı: JusT.DreaM`

Oronra benimde bir kaç sorum olacak.

Yakında iPhone 3G almayı düşünüyorum. Aldıktan sonra direk bu işlemlerimi yapmalıyım yoksa daha önceki FW'leri yapmak zorundamıyım?

Yardımların için teşekkürler ayrıca... :)

Arada hiç bir FW yi yapmak zorunda degilsin. Cihazını alıp aktive etmek için iTunes a bagladığında zaten sana şu an 3.0 var yukliyim mi diye soracaktır. Orda cihazı 3.0 a yukselttikten sonra yazdıklarımı uygulayarak JB yapabilirsin.
  • quote:

Sen öyle söylemiş olabilirsin, ama ben bir yandan çalışıp, bir yandan bunu yapmaya çalıştığımdan gözümden kaçmış, hakkını helal et. Ben bunu 3.0 yapayımda, öyle deniyeyim.
    :)

quote:

quote:

Şimdi aklıma geldide, benim cihaz hala 2.2. Bu işlemi yapmak için önce 3.0 yapmak gerekiyor sanırım değilmi Sanırım hata burda, yani 2.2 jb den,3.0 jb ye geçiş yapılmıyor.

2.2ye döndüm dediğinde önce 3.0 a yukselt dediğimi anımsıyorum ama ben mi yanılıyorum acaba?

Bir hakkım geçtiyse HELAL olsun sevgili yöneticim, sen hele bir 3.0 yap cihazı da ardından JB olacaktır eminim.

• quote:

quote:

Yakında iPhone 3G almayı düşünüyorum. Aldıktan sonra direk bu işlemlerimi yapmalıyım yoksa daha önceki FW'leri yapmak zorundamıyım?

Arada hiç bir FW yi yapmak zorunda degilsin. Cihazını alıp aktive etmek için iTunes a bagladığında zaten sana şu an 3.0 var yukliyim mi diye soracaktır. Orda cihazı 3.0 a yukselttikten sonra yazdıklarımı uygulayarak JB yapabilirsin.

Peki diğer FW'lerle gelen özelliklerden mahrum kalırmıyım direk 3.0'a geçersem?
  • quote:

quote:

quote:

3.0 da diger FW lerden fazlası var merak etme. Fazlan olur eksiğin olmaz

• Allah razı olsun.

3.0 yükleniyor şuan. Sonra jb yaparız inşaallah.
  • quote:

Allah razı olsun.

3.0 yükleniyor şuan. Sonra jb yaparız inşaallah.

Yaparız yaparız.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

3.0 da diger FW lerden fazlası var merak etme. Fazlan olur eksiğin olmaz

Teşekkür ederim tekrar... :)

• Sanırım cihazı bozdum ben

ikidir 3.0 için update diyorum, en sonuna gelince hata veriyor. sabahlıycaz anlaşıldı...
  • quote:

Sanırım cihazı bozdum ben

ikidir 3.0 için update diyorum, en sonuna gelince hata veriyor. sabahlıycaz anlaşıldı...

Sen önce iTunes 8.2 yi kurmalısın biliyosun dimi? 3.0 upgrade sadece iTunes 8.2 ile yapılabiliyor.
    Ardından Cihazı İtunes a bağlayıp upgrade edebilirsin. Eğer iTunes un zaten 8.2 ise o zaman İphone a önce bir restore çek kendine gelsin. Sonra 3.0 yukle sonrada JB yap.
  • Aman Allahım, bunu şimdimi söylüyorsun :)

quote:

quote:

Sen önce iTunes 8.2 yi kurmalısın biliyosun dimi? 3.0 upgrade sadece iTunes 8.2 ile yapılabiliyor.
    Ardından Cihazı İtunes a bağlayıp upgrade edebilirsin. Eğer iTunes un zaten 8.2 ise o zaman İphone a önce bir restore çek kendine gelsin. Sonra 3.0 yukle sonrada JB yap.

• quote:

Aman Allahım, bunu şimdimi söylüyorsun :)

quote:

quote:

Sevgili yöneticim en temel bilgiyi atlamışsın sen, bende doğal olarak anımsatmadım. Şimdi sen hakkını helal et Sonrada iTunes 8.2 yükle

• herkese mrblar suan amerıkayadım we iphone almayı dusunuorum buradan alacagım model 16gb 3.0 OS jaılbroken dıe yazıo.benm sormak ıstedıgım burda sozlesmelı satıolar cok ucuza 200 dolar cıvarı . yanı bu sozlesmelı iphone unu aldıgım zmn tc de kullanabılıcekmıyım yanı kırdırma olayları fln bu konuda hıc bılgım yok bılgı werırsenız sewınırıım saygılar
  • Benimki ilk çıkan itunes :) Neyse şimdide onu indirelim bakalım :) Sanırım olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: hurricane_07

herkese mrblar suan amerıkayadım we iphone almayı dusunuorum buradan alacagım model 16gb 3.0 OS jaılbroken dıe yazıo.benm sormak ıstedıgım burda sozlesmelı satıolar cok ucuza 200 dolar cıvarı . yanı bu sozlesmelı iphone unu aldıgım zmn tc de kullanabılıcekmıyım yanı kırdırma olayları fln bu konuda hıc bılgım yok bılgı werırsenız sewınırıım saygılar

İstediğiniz yerde kullanabilirsiniz ama ordan sözleşmeli alırda buraya gelirseniz hattınız ne olacak, sözleşmeniz vareken buraya nasıl döneceksiniz? Burda arayıp bulmasınlar sonra sizi
  • Eğer dogruysa bu kötü haber işte !!!

quote:

Orjinalden alıntı: asilx

cycorder tarzı bir video programı yok sanırım henüz os 3.0 için
  • quote:

Benimki ilk çıkan itunes :) Neyse şimdide onu **** bakalım :) Sanırım olacak

Sevgili yöneticim hadi yap artık şunuda bende huzur içinde yatağıma uzanim. Hanım kapının önüne koyacak valla
  • quote:

Eğer dogruysa bu kötü haber işte !!!

quote:

Orjinalden alıntı: asilx

cycorder tarzı bir video programı yok sanırım henüz os 3.0 için

Şu an için malesef doğru ama uzun sürmez, JB ile birlikte 3.0 için uygulamalar çok büyük bir hızla artıcaktır. %1000 emin olabilirsin, kefilim
  • Telekomun gözü körolmasın, internet çok yavaş, bir dosya 1 saatde iniyor, yoksa ben hızlıyımda :) 3.0 yükleme işine başladım umarım hata vermez, sen yat istersen, ben buraya yazarım olanı biteni.

quote:

quote:

Benimki ilk çıkan itunes :) Neyse şimdide onu **** bakalım :) Sanırım olacak

Sevgili yöneticim hadi yap artık şunuda bende huzur içinde yatağıma uzanim. Hanım kapının önüne koyacak valla

• quote:

Orjinalden alıntı: airtec

merhaba arkadasım bende yurtdısı 3G cıhaz var bır oncekı versıyonda hatırlarsın bootloader problemı vardı 02.30.03 te bende kalmıstım ve cıhaz calısmıyordu sımdı bu yenı cıkan versıyon ve jaılbreak ıslemıı yaptım ama durum yıne aynı yıne cıhazda hat yok ne yapmamız gerekıyor yardımcı olursan sevınırım sımdıden tesekkurler.

Linkini verdiğim konuyu takip edersen sanırım problemini çözebilir. Denemek lazım kısacası.
    http://forum.donanimhaber.com/m_31109708/mpage_1/key_//tm.htm#31109708

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.