Şimdi Ara

Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi Hatası

iphone'daki 2000 küsür fotoğrafı pc'ye attım (win 7).
    fotoğrafların bazıları pc de yan dönmüş şekilde görünüyor. fotoğrafı çevirdiğimde kapatırken aşağıdaki hatayı veriyor ve fotoğrafı tekrar açtığımda eskisi gibi yan yatmış olarak buluyorum.

fotoğrafları ekran alıntısı yapıp tekrar kaydederek geçici çözüm sağlıyorum ama çok fazla fotoğraf var ve can sıkıcı bi hal almaya başladı.

Bi el atarsanız sevinirim..

• Herhangi bir resim uzerinde sag tik yaparak birlikte ac kismindan tekrar WindowsfotografG sec bakalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu software yerine hardware'ye açmışım sile basıyorum silinmiyor rezil olduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackinlove

Herhangi bir resim uzerinde sag tik yaparak birlikte ac kismindan tekrar WindowsfotografG sec bakalim.

Windows Temel Parçalar'ı indirip fotoğraf galerisi ile başlattım, şöyle bi hata verdi  Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi Hatası

• Simdi anladigim kadariyla siz bir fotografi pcden acip yan ve ya ters yaparak ardindan son halinde kalmasini isteyip kaydedip kapatmayi denediginizde bu hatayi aliyorsunuz dogru mu anladim

• jackinlove kullanıcısına yanıt
    aynen.

photoscape veya ekran alıntısı gibi yöntemlerle geçici çözüm sağlayabilmekteyim lakin bu 2 senedir yaşadığım bir problem ve can sıkıcı olmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rohanli_Theoden

aynen.

photoscape veya ekran alıntısı gibi yöntemlerle geçici çözüm sağlayabilmekteyim lakin bu 2 senedir yaşadığım bir problem ve can sıkıcı olmaya başladı.

2 yildir format atamadiginizi varsayarak yedeklerinizi alip sistemi yenilemeneiz de fayda var.

• zaten yakın zamanda hard diskimi yenileyecektim. o da aradan çıkmış olur.

çok sağol ilgilendiğin için bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rohanli_Theoden

zaten yakın zamanda hard diskimi yenileyecektim. o da aradan çıkmış olur.

çok sağol ilgilendiğin için bu arada.

Rica ederim kolay gelsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.