Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Windows Defender yeterli mi? Öneri.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
25
Cevap
1
Favori
1.068
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Windows Defender yeterli mi? Öneri.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7120 Mesaj
    |
    |
    Bahsedilenler: KALEMLİK100
  • Yarbay
    2286 Mesaj

Şu an bilgisayar başında değilim. Yarın deneyince yazarım. Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KALEMLİK100 -- 2 Nisan 2017; 23:11:52 >
    |
    |
    EfeYakupKarahanlı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7120 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KALEMLİK100

Şu an bilgisayar başında değilim. Yarın deneyince yazarım. Teşekkürler...

Olmaz banane şimdi deneyeceksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    188 Mesaj
    Bitfender, kaspersky gibi birçok antivirüs programı 30 günlük full kullanımı sağlıyor. Sonrasında satın alma seçeneği karşınıza çıkıyor. bitfender 90 gün hediye veriyor.

https://www.facebook.com/bitdefender/app/118554158281905/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    |
    |

Bilgisayarı açıp Avira'yı silip CHOMAR'ı yükleyemezdim. Müsait değildim o zaman. Denedim şimdi ama işin garibi Comodo (Sahibi Türk) gibi ücretsiz sürümü yok ve AV-Test'in testlerine katılmıyor. Bir de piyasada tutunabilmesi için ücretsiz sürüm çıkartması lazım. Hemen hemen çoğu antivirüs firmasının ücretsiz sürümü var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KALEMLİK100 -- 3 Nisan 2017; 6:53:24 >
    |
    |
    EfeYakupKarahanlı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7120 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KALEMLİK100

Bilgisayarı açıp Avira'yı silip CHOMAR'ı yükleyemezdim. Müsait değildim o zaman. Denedim şimdi ama işin garibi Comodo (Sahibi Türk) gibi ücretsiz sürümü yok ve AV-Test'in testlerine katılmıyor. Bir de piyasada tutunabilmesi için ücretsiz sürüm çıkartması lazım. Hemen hemen çoğu antivirüs firmasının ücretsiz sürümü var.

Orası öyle hocam. Benim de dikkatimi çekti. Ancak daha yeni. Evet, piyasada tutunabilmesi için free sürüm şart. Ben de kendilerine mail attım. Yukarıda linkini verdiğim konuyu da yolladım. İncelediler ve geri dönüş yaptılar. Evet, daha çok eksiğimiz var, farkındayız, daha da geliştiricez dediler. Büyük ihtimalle rescue disk bile çıkaracaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.