Şimdi Ara

Windows+D Kombinasyonu Çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir kaç gün öncesine kadar sıklıkla masaüstüne dönmek için kullandığım windows+D tuş kombinasyonu windows uygulamalarının topluca yer aldığı sayfayı açmadı. Bir güncelleme kurdu. Kurduktan sonra böyle oldu.

Bu kombinasyonunu düzeltmemin bir yolu var mı? Yoksa son kurulan güncellemeleri geri mi almalıyım. Tabi alınıyorsa :(

• Birkaç yere baktım değişik yollarla çözüme ulaşan var
    1- Flash player güncellemesi
    2- Windows'u orijinal temasına getirme (ekstra [tema için] yama aracı kurduysanız...)
    3- Çalıştıra bir girdi:
    regsvr32 /i shell32.dll

4- Bununla birlikte Windows+M uygulamak hemen hemen aynı işlevi görüyor.

not: Bunlar netten bulduğum sonuçlar, sorumluluk sizde
    kaynak 1 kaynak 2

Düzenleme: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayıcı -- 22 Haziran 2015; 2:32:11 >

• Merhaba

Cevabın için teşekkürler. Windows+M yi ilk defa senden duydum ve öğrenmiş oldum.

Sorun kısmına gelirsek sorunu çözdük. Şöyle ki; Alt + gr tuşuna basarak hiç bir kombinasyon çalışmıyordu @ işareti, {[]}\ gibi karakterlerde dahil. Sorunu Alt + Gr tuşunun çalışmaması olarak google da araştırdığımda laptop un touchpad programı olan synaptics in son versiyon güncellemesinden dolayı keybord da hatalara yol açtığını öğrendim. Bu uygulamayı kaldırınca sorun düzeldi.

Başına gelen arkadaşların okuması amacıyla cevabı paylaştım.

Tşk.
  • Merhaba ;

Sorun ile ilgili olarak C:\Windows\System32 klasörü içerisinde CMD dosyasini bulup

sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştır seçeneği ile açtıktan sonra SFC /SCANNOW komutunu çalıştırınız.

İşlem tamamlanınca bilgisayarınızı yeniden başlatarak kontrol ediniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.