Şimdi Ara

Windows Arayüzünde Mouse Kaydırma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
63
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu sıralar bir hayli ilginç bir sorun yaşıyorum

Sizde aynı sorunu daha önce yaşadınızmı? Yaşadıysanız nasıl çözdünüz bilgilerinizi rica ederim.

Gelelim bu bir hayli ilginç olan soruna sorun mausun kendisi şöyle ki, farenin sağ tıklaması çalışıyor fakat soldaki gibi tıklayıp sürüklerkenki hareketi masaüstünde yapmak isterken eylemsiz kalıyor donuyor bir türlü çözemedim bu sorunu. fareyi 2.0 usb'den çıkartıp 3.1'de denedim, kablolarını kontrol ettim, kasanın bütün usb portlarında ayrı ayrı denedim yinede düzelmedi.

Mesela oyun oynarkende bu sorunu yaşıyorum örneğin herhangi bir oyunun içinde dürbünlü silah kullandığınızı düşünün nişan alırken farenin sol tıklamasına basmalısınız ki nişan alıp sağ tıkla ateş edesiniz. Sol tıka bastığımda nişan alıyor ama hedefe sürüklemek istediğimde imleç hareket etmiyor. Tıpkı masaüstündeki gibi. Bu sorun arada sırada oluyor her zaman değil ama yinede sinir bozucu bir durum.)

Daha önce başına böyle bir sorun gelmiş ve çözmüş arkadaşlar var ise yardımlarınızı rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 8 Temmuz 2023; 6:47:53 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.