Şimdi Ara

windows açılışında hata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar. hoşgeldiniz yazısı geçip masaüstünü gördündekten sonra hata sesi alıyorum. ama hatayla ilgili hiç bir uyarı gelmiyor. bu hata yüzündenden bilgisayarın komut algılama süresi baya gecikiyor.(yaklaşık 2-3 dakika). msconfig'den açılıştaki porgramları düzenledim olamdı, bootvis porgramını denedim yine fayda yok..bunu nasıl düzeltebilirim? soeun ne olabilir? ya da windows açılırken oluşan hataları gösterebilen bir program var mıdır? teşekkürler

• CCLEANER PROGRAMINI KENDİMDE KULLANIYORUM HEM TÜRKÇE HEM BOYUT OLARAK YER KAPLAMIYOR HEMNDE SORUNLAR HATALARI VE AYRICA GEREKSİZ ŞEYLERİDE SİLİYOR ADRESİhttp://www.ccleaner.com/update/?v=1.26.218&l=1055 BURDAN İNDİREBİLİRSİN SAYGILARIMLA
  • bu programı da kullandım ama değişen bir şey olmadı.
  • daha önceden bir program kurmuşsun ve bunu kaldırmışsın yalnız bu program tam anlamı ile kalkmamış başlangıç a bak orada yok ise üzgünüm ama malesef format tam ve net çözüm bu
  • denetim masasından yönetimsel araçları oradanda olay görüntüleyicisini çalıştırıp hatanın nerede olduğunu öğrenebilirsin.
    donanımsal bir hata değil ise çözümü kolaydır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.