Şimdi Ara

Windows'a kurabileceğim en güncel Mac OS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Windows 8.1 kullanıyorum ve 2 işletim sistemi kullanmak istiyorum. Şu an kurabileceğim en güncel sürüm olan Mac OS sürümü hangisidir? Wifinin uyumlu olmadığı oluyormuş aşağıda belirtmiş olduğum model eğer uyumlu değilse harici olarak wifi adaptörü de almak istiyorum. iOS geliştirme programları kullanacağımdan 5-6 ay boyunca böyle idare etmek durumundayım ve sonrasında Macbook'a geçiş yapacağım. Gerekli bilgilendirmeyi yaparsanız çok memnun olurum.

Sistem Özelliklerim:

Intel Core i5-4210M CPU 2.60 Ghz
    Intel(R) Dual Band Wireless-AC 3160
    Intel(R) HD Graphics 4600
    NVIDIA GeForce GTX 850M

• Donanım yonga setini yazmamışsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba ben Dell latitude 3440 ta bootable olarak windows 10 64 bit ve Mac OS Mojave 64 bit kullanıyorum ( son çıkanı )

Performans vs çok iyi sadece kurması biraz uzun sürüyor bununda nedeni seninde değindiğin gibi bazı parçaların uyumunu sağlamak için doğru kextler girmek bunları girerkende her defasında çökmemesini sağlamak.

Windows'a kurabileceğim en güncel Mac OS

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-53D3664D9

Donanım yonga setini yazmamışsın
    dostum banada yardımcı olur musun son açtığım konuya
  • Mojave'yi dizüstü bilgisayarıma yeni kurdum, ancak bluetooth adaptörüm sadece kısmen çalışıyor. Yerine koymak için harici bir bluetooth dongle satın aldım ancak onboard bluetooth'um varken ona geçemiyorum. Yerleşik BT'yi kaldırırsam iyi çalışır, ancak Windows yüklememde kullandığım gibi tutmak istiyorum.uc browser shareit appvn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joshbarnes -- 6 Temmuz 2019; 22:38:15 >

• OzMeN OzzY kullanıcısına yanıt
    Rica etsem bir iki ekran resmi paylaşabilir misiniz, yaz mevsiminde Sierra kurmuştum ama kextleri nasıl gireceğimi bilmediğimden kurulum masaüstüne geldikten sonra aynı windowsun ekran kartı olmadan kurulmuş hali gibi görünüyordu.

Ekran kartı ve kextleri nasıl yüklediniz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 24 Ekim 2019; 6:2:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Rica etsem bir iki ekran resmi paylaşabilir misiniz, yaz mevsiminde Sierra kurmuştum ama kextleri nasıl gireceğimi bilmediğimden kurulum masaüstüne geldikten sonra aynı windowsun ekran kartı olmadan kurulmuş hali gibi görünüyordu.

Ekran kartı ve kextleri nasıl yüklediniz acaba?
    Osxinfo forumuna bakmanızı öneririm zira artık macbook kullanıyorum

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın.

• quote:

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın.
    teşekkürler o zamandan beri 3. macbookum oldu değiştireli 4 ye gidiyorum nedenide model yükseltme al sat ile yaparak. şöyle söyliyim hackintosh gerçekten güzel bir sistem yani macbookta macos kullanmak gibi ama tek bir eksiği var oda handoff gibi şey yok o yüzden apple ekosistemine girilmiyor . Bunu iphone kullandığınızda daha çok anlıyorsunuz. Yani telefonmu geldi ister macbooktan isteriphoneden cevaplayın aynı sekilde normal sms te imesg da. Sonra birinde birşey yapıyorsunuz diğer cihazdan kaldıgınız yerden devam edebiliyorsunuz. Hatta copy/paste olayları bile çalışıyor aralarında. Ama öncelikle hackintosh kullanmanızda yarar var çünkü bazı insanalr gerçekten sevmeyebiliyor işletim sistemini.O yüzden boşa o kadar para vermemiş olursunuz fakat macos kullandıktan sonra windowsun aslında boş ve çok kasan ağır bir işletim sistemi oldugunu göreceksiniz. ( pc özellikleriniz yüksekte olsa )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzMeN OzzY -- 24 Ekim 2019; 15:11:47 >

2014 yılında Macbook Air almıştım, 1 hafta içerisinde iade ettim, bulunduğum bölgeye internet altyapısı çekecekleri sırada 1 yıl ertelendi, kullanamadım, internet 3 yıl sonra geldi ama bu seferde benim ihtiyaçlarım değişti almak istemedim windows makine aldım, sistemde hata namına birşey yok, kasma donma ancak zorlarsanız makine parçaları yetmezse olabilir, o da her gencin başına gelen şeyler.

1.5 sene önce yüklemiştim bakalım müsait bir zamanda deneyeceğim.

• quote:

2014 yılında Macbook Air almıştım, 1 hafta içerisinde iade ettim, bulunduğum bölgeye internet altyapısı çekecekleri sırada 1 yıl ertelendi, kullanamadım, internet 3 yıl sonra geldi ama bu seferde benim ihtiyaçlarım değişti almak istemedim windows makine aldım, sistemde hata namına birşey yok, kasma donma ancak zorlarsanız makine parçaları yetmezse olabilir, o da her gencin başına gelen şeyler.

1.5 sene önce yüklemiştim bakalım müsait bir zamanda deneyeceğim.
    Üiş gereği beklentilerimiz farklı macbook gaming pc değil onda işe yaramaz pek ama geri kalan herşeyee daha çok tercih edilir

Zaten oyun oynamam okul dolayısı ile macbook işimi görmeyecekti, mecburen aldım desem daha doğru olacak.

Kesinlikle eğer ihtiyaç yoksa windowsun saçmalıklarına macbook almak daha akıllıca.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.