Şimdi Ara

Windows 8 ile bilgisayarlar sadece bir kaç saniyede açılabilecek [video] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
4
Favori
57.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şubattaki betayı merakla beklemedeyiz ama yukardaki arkadaşlarında dediği gibi tabletlerin işine yarıyacak gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poorsa

quote:

Orijinalden alıntı: emre37s

hazırda beklet yapmışlardır pcnin açılması 1 saniye bile sürmedi

batarya takılı değildi dikkat etmişsen

aga alttakı mesajımda belirtmiştim hazırda beklette pili sökmen birşey değişmiyor

senin anladığın bekleme konumu
  • bilgisayarım en geç 30sn de açılıyor ve şikayetçi de değilim.
  • quote:

quote:

quote:

aga alttakı mesajımda belirtmiştim hazırda beklette pili sökmen birşey değişmiyor

Arkadaş doğru diyor.

Hazırda Bekletmek: Bilgisayarın mekanik aksamlarının, hareketli parçalarının tamamen durduğu ve bilgisayarın elektrikle olan bağlantısının kesildiği konuma hazırda bekletmek denir. Hazırda bekleyen tek şey Windows'dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

quote:

Orijinalden alıntı: troy

bir mac book degil

Cunku Windows 8 bir bilgisayar degil.

mac kullanmadikca macin degerini anlamazsiniz oyun muhabettine hic girmeyelim wow disinda oynadigim oyun cok az

Keşke bir I'os değil deseydin

• quote:

Orijinalden alıntı: inuY

quote:

quote:

quote:

Arkadaş doğru diyor.

Hazırda Bekletmek: Bilgisayarın mekanik aksamlarının, hareketli parçalarının tamamen durduğu ve bilgisayarın elektrikle olan bağlantısının kesildiği konuma hazırda bekletmek denir. Hazırda bekleyen tek şey Windows'dur.

güç yokken nasıl hazırda bekler makina?

• Hazırda beklet yapılan her işlemi diske kaydedip kapanma gibi oluyor hibenate mi ne diyorlardı... Askıya almadan farklı batarya olmasada olur...
  • öhe
  • Denedim, çok hızlı açılıyor diyenler; üzerine kaç ağır uygulama kurdunuz ki? 3-5 oyun, antivirüs, office, adobe ürünleri ve bir veritabanı server'ı kur da görelim 2 saniyede açılmayı!
  • bence pcyi kapalıyken uyku moduna almak gibi bir sistem geliştirmişler nasıl uykuya alınca mause tıklayınce hemen açılıyor onlar pc kapalıyken öle bir özellik yapmışlar gibi me geldi tabi ssdler ve işlmeci çekirdekleri havada uçuşurken hala yavaş açılma gibi bir sistem zaten kabul görmez bu saatten sonra...:-)
  • hey gidi günler hey 98 yılında ilk aldığım pcde
    amd k6-2 300mhz işlemci
    32mb ram
    4mb 3d destekli ekran kartı
    56k apache fax modem vardı yanındada orjinal win95 cdsi
    need for speed 2 3 fifa 98 oynardık
  • ilğinççç
  • hangi ara açıldı anlamadım
  • Bir kaç değil, birkaç olacak
  • 3.millenium faciasi nasil fiyasko olacak cok yakinda gorecegiz...
  • Video da oynama var ses zaten önden gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djkubi

Niye böyle bişi yaptılarki şimdi ne güzel vindowsu beklerken kolamızı doldururduk. Onu beklerken yapılırdı bişiler.

evet ya o keyif güzel
  • SSD + Win8 + hız =3000$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lapry -- 17 Nisan 2012; 1:12:48 >
  • Ssd'nin nimetlerinden yararlanılmış.Eksen kaymasına girmeyelim lütfen göz boyamaya gerek yok.Windows 8 windows 7'e göre daha hızlı çalışabilir ama asıl olay donanımsal parçalarda bitiyor.Bu kadar hızlı bir açılış sistemin özelliği değil SSD'nin yeteneğidir.
  • şuan betasını kullanıyorum laptop da. power düğmesi ile kapatıyorum laptop u. bildiğin ışıkları felan sönüyor yani. tekrar bastığımda hemen kaldığı yerden devam ediyor.
    normal sistemden farkı bu bilgisayarı kapatmaya çalıştığınızda birşeyi kapatmıyor. yani ilk boot dan sonra en son yaptığınız haliyle kalıyor öyle. o son halini harddisk e kaydediyor muhtemelen. o yüzdne böyle instant açılıyor. herşeyi kapatıp tekrar açarsanız da yine çok hızlı açılıyor. ssd felan yok laptop da.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.