Şimdi Ara

♦WİNDOWS 8 DEV & SÜPER TEMA ARŞİVİ(ANA KONU) RESİMLİ ANLATIM !♦25.TEMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
6.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Windows 8 altında açtığım ana konunun çok talep görmesi üzerine tema konusuda açmıştım bunu şimdide temalar bölümüne açmaya karar verdim. Windows 8 konusunda aklınıza takılan ne varsa anakonuya yazıp cevap alabilirsiniz ayrıca 30 ana başlık sayesinde birçok sorunun resimli anlatımı yararlı programlar vs. mevcuttur bakmak isteyenler için link alttadır.

...Windows 8 TEMALARI ANA KONU Sayfasına Hoşgeldiniz...

Teşekkürleriniz , önerileriniz , eleştirileriniz , sorularınız için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli :

★WİN8-8.1 (ANA KONU) - SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLAR ★

http://forum.donanimhaber.com/m_68174390/tm.htm

★WİNDOWS 7 (ANA KONU)-SORULAR & İPUÇLARI & RESİMLİ ANLATIMLAR ★

http://forum.donanimhaber.com/m_82410686/tm.htm

♦WİNDOWS 7 SÜPER & DEV TEMA ARŞİVİ & YÜKLENİMİ RESİMLİ ANLATIM♦

http://forum.donanimhaber.com/m_82424959/tm.htm

Sizlere paylaşıma devam ediyorum bunun karşılığında sizden hiçbirşey beklemiyorum. ederseniz bir hayır duası fazlasıyla yeterli olur. Anlatımı mümkün olduğu kadar sade ve anlaşılır yaptım genede her zamanki gibi sorularınızı çekinmeden konu altına sorabilirsiniz tek tek hepsiyle tarafımca ilgilenilecektir. Sohbeti kısa kesip güzel temalarla sizi başbaşa bırakayım.

Konunun orjinali buradadır temalar ilk oraya koyulur buraya daha sonra gelir haberiniz olsun.

http://forum.donanimhaber.com/m_72294312/tm.htm

~~ Tema Yükleniminde Sorun Çıkmaması için Gerekli Program : UxThemePatcher ~~

DİKKAT : Sorun çıkmaması için Denetim Masası >> Kullanıcı Hesapları >> Kullanıcı Hesabı Denetimi Ayarlarını Değiştir >> En alt seviyeye yani hiçbir zaman uyarma yapın ve Tamam deyiniz.

1.Adım
    Aşşağıda linkini vereceğim UltraUXThemePatcher'i bilgisayarımıza yükleyelim.

~~ UltraUxThemePatcher Nasıl Kurulur ? Resimli Anlatım. ~~

UltraUxThemePatcher İNDİR !!

DİKKAT : Sorun çıkmaması için Denetim Masası >> Kullanıcı Hesapları >> Kullanıcı Hesabı Denetimi Ayarlarını Değiştir >> En alt seviyeye yani hiçbir zaman uyarma yapın ve Tamam deyiniz.

Windows 8 de Dosyaladan Sahiplik Alma [TrustedInstaller Sorunu]

Öncelikle sahiplik almak istediğiniz dosyaya sağ tıklayın ve 'Özellikler'e basın.

Özelliklerden 'Güvenlik' sekmesine giriyoruz.Oradan 'Gelişmiş'e basıyoruz.

Gelişmiş'e bastığımızda karşımıza resimdeki pencere geliyor. Yukardaki sekmelerden 'sahip'e, oradan da 'düzenle'ye basıyoruz.

Burada 'geçerli sahip'i değiştirmek için oturum profilinizi seçin ve 'uygula'ya basın. Bir uyarı penceresi gelecek. Tamam deyip pencereyi kapatın.

Tekrar sağ tıklayıp, özellikler'den geldiğimiz güvenlik sekmesinde 'düzenle'ye basıyoruz.

Oturum profilimize tıkladığımızda izin ayarlarının artık aktif olduğunu görebilirsiniz. Burada 'Tam denetim'e tıklayarak gerekli bütün izinleri verebilirsiniz.

~~ Windows Theme Installer 1.1 ile Temaları Kolayca Yüklemek !! ~~

Windows Theme Installer 1.1 İNDİRMEK İÇİN TIKLA !

Eskiden el ile tek tek zahmetli bir şekilde uğraşıyorduk temaları yüklemek için ama artık çok kolay. Bu program çok kullanışlıdır .

Resimli anlatım ile nasıl yapacağımıza bakalım. Olay zor değil gayet basit programdaki "Select Files" kısmındaki themes , explorer.exe , oobeflr.dll , explorerframe.dll , shell32.dll dosyalarına tik koyup "Browse" diyerek tema dosyaları neredeyse o yolu göstermek.

DİKKAT : Her temada bu dosyaların hepsi olmak zorunda değildir. Mevcut olanları bu yol ile koyunuz.

Ardından bütün dosyaları seçtikten sonra Install theme ve Apply theme ' a basınız . Bir sıkıntı yok ise yeni temanız aktive edilecektir keyfini çıkarın !!

Explorer.exe yani başlat ın şekli değişecekse tema yüklendikten sonra programda RESTART EXPLORER yazısı çıkar ona basın başlatta değişir. :)

Geri dönmek için Aero yu seçip Apply theme'i seçin yüklediklerinizi silmek için onu seçip "Remove Theme" tıklayın.

KURULUM :

SONUÇ :

Konunun orjinali buradadır temalar ilk oraya koyulur buraya daha sonra gelir haberiniz olsun.

http://forum.donanimhaber.com/m_72294312/tm.htm

Teşekkürleriniz , önerileriniz , eleştirileriniz , sorularınız için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Ekim 2013; 16:02:28 >

• Şimdilik bu kadar ama beğeni ve istek gelirse devamını bu mesaj içinde güncelleyeceğim.

Sizden ricam lütfen ilk 3 mesajı alıntılamayınız zaten resimler büyük iyicene konu mafolmasın.

Linkleri kontrol ettim. siz genede kırık link felan olursa bildirin.

Hertürlü yorum , şikayet , öneri , eleştiri , ekleme çıkarma tavsiyesine açığım yeterki görüşünüzü saygı çerçevesi içinde hallediniz.

İyi kullanımlar dostlar. Paylaşımlarım burada ve farklı başlıklarda devam edecektir. Kendinize iyi bakın.

NOT1 : Bunların hepsi karşılıksız birşey beklemeden yapılmaktadır. Yapabileceğiniz en güzel şey bir hayır duası olur, kalın sağlıcakla.

• Daha w8'e geçemedim ne temaları çıkmış
    Emeğine sağlık
  • çok saol emek var eline sağlık
    Takipteyim bi kaç tane deneyeceğim bugün yarın
  • Onemli degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu üstlere gelsin.
  • Emeğine sağlık,takip.
  • bu aralar bakacağım yeni tema varsa koyarım.
  • takipteyim
  • Teşekkürleriniz , önerileriniz , eleştirileriniz , sorularınız için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli :

• hepsi süper emeğine sağlık.
  • Windows 8 kullanıcısı olarak teşekkür ediyorum.
  • Teşekkürler
  • emegine saglık
  • Vayy hocam ellerine saglik hangisini indirecem karar veremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: AMD HASTASI 044

Vayy hocam ellerine saglik hangisini indirecem karar veremedim

Bizde çeşit bol :)

• Coklukdan ziyade hepsi cok guzel ondan kararsizim tek tek indirip deniyeyim hocam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.