Şimdi Ara

Windows 8 -ANA KONU- (Tanıtım-Kurulum-Sorun) | Güncellendi - Windows 8 Release Preview Çıktı | | (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.480
Cevap
22
Favori
236.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FrozenFist

Google chromeda kendi kendine sayfalar açılıyor nasıl engelleyebilirim

Aynı problem windows 8 de bana da oldu hiçbir forumda çözümünü ogrenemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu anlık win 7 iyi ama win 8 i bilemem çok kötü diyorlar
  • Arkadaşlar ben Windows 8'i kurdum fakat chrome'da çok yavaş olan internet ve yeni sekmelerdeki sayfa geçişleri internetexplorer'a geçince aşırı derecede hızlanıyor. Fakat ben chrome'u kullanmak istiyorum. Var mı bununla ilgili daha önce sıkıntı yaşayıp çözmüş olan arkadaşlarımız?
  • Windows 8 gerçektende tam bir felaket Format attığımda programları normal olarak kurdum tabi hepsini değil hata verdikleri, sorun çıkardıkları da oldu ama bir yolunu bulup yükledim gereksiz can sıkıcı uğraşlar sonucu. Ama herhangi bir programı kaldırdığımda onu tekrardan yükleyemiyorum Asusun hiçbir programını yükleyemiyorum, zaman içinde oyunlar, programlar hata vermeye başladı. Sırf pc'yi 3-5 saniye erken başlatacaklar diye sistemin resmen a koymuşlar.

KESİNLİKLE ÖNERMİYORUM, KURMAMIŞ ARKADAŞLAR KURMADIKLARINA SEVİNSİNLER ÇÜNKÜ WİNDOWS 8 TAM BİR İŞKENCE !!! VİSTA BİLE BUNDAN DAHA AZ SORUNLUYDU...

• okulum METU NCC mühendilere DreamSpark Premium membership veriyor bende hemen kayıt oldum ve bakın

• "music-library artık çalışmıyor" sorununu nasıl çözerim?

internette bulunan sil-geri yükle yöntemi bende işe yaramadı

• bende win 8 pro x64 lü oldum dreamspark premium sayesinde.. yarın format atıyorum. hazır win 8.1 update de gelecek bu ay.. süper.

• Alışması biraz zaman aldı ama herşeyiyle güzel bir OS olmuş. İnsanların uzak durmasının sebei start butonuna alışmaları çünkü win 8 de artık Metro UI var (canlı kutucuklar) ama alışınca start butonunu aratmıyor.
    bir sürü app mevcut hepside en üst kalite.. weather,travel,news vs.. hava durumunda mesela kıbrısın aylık rekor hangi yılda hangi derece olduğu vs en ince ayrıntıya kadar bilgi veriyor :D
    Ayrıca win 7 den performans ve mobilite olarak kat kat daha üstün.. boot süreleri çok düşük.

SS ler.

• driverlar ve programalrda sıkıntı yok.. aradığnızı hemen bulup erişebiliyorsunuz yani bu sistemi beğenmeyenler.. neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 9 Haziran 2013; 16:43:28 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurYenigun -- 11 Haziran 2013; 11:44:13 >
  • beyler galiba bi uyumluluk sorunu yasiyorum, daemon tools'daki mtw2 setup'ini calistirmiyor, uyumluluk sorun giderici de biseye yaramadi.. acil yardim lazim, kafayi yiyecem yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Ben Laptop'a windows 8 almıştım fakat daha sonra beğenmeyip sildim şimdi orjinal işletim sistemi diye masaüstüne kurayım diyorum fakat aktivasyon yapmayıp bu key daha önce kullanıldı diyor. okuduğum kadarıyla başka bilgisayara kurmak mümkün değil gibi fakat yine de belki buradan bilen vardır diye sormak istedim. win 8 keyi şu an hiç bir bilgisayarda kullanılmıyor fakat kasamda nedense aktive olmuyor. müşteri hizmetlerini arasam sonuç alır mıyım ki?
  • shumin S kullanıcısına yanıt
    Yalnızca kurulu geldiği bilgisayarda kullanabilirsin.Single language sistemler de anahtar biosa gömülüdür ve başka sistemlerde kullanılamaz.
  • laptopa da daha sonradan kurdum zaten gömülü gelmemişti. win7den 8e geçtim.
  • O zaman Microsoft u arayarak sorununuzu çözebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatu_mehmet

şu anlık win 7 iyi ama win 8 i bilemem çok kötü diyorlar

gerçekten mükemmele yakın 5 aydır kullanıyorum
  • Bu aralar sunucu meşgul hatası alıyorum arkadaşlar bunun çözümünü bilen var mı?
  • Arkadaşlar 8.1 güncellemesi ne oldu sanırım ayın 26sında çıkıcaktı, şuan windows update'e baktım ama 8.1 güncellemesi olarak bişey çıkmıyor henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Arkadaşlar 8.1 güncellemesi ne oldu sanırım ayın 26sında çıkıcaktı, şuan windows update'e baktım ama 8.1 güncellemesi olarak bişey çıkmıyor henüz.

Çıktı hatta forumda ana sayfada konusuda mevcut,ama RC sürümde
  • Benim Win 8 Pro, Rc mi bilmiyorum sistem üzerindeki update yerinden bakıyorum henüz güncelleme falan yok. Manuel indirip kurma bayadır var sitede onu biliyorum. Ben Windows update üzerinden hallediyim istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.