Şimdi Ara

Windows 8.1 kaldırır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İntel Core 2 Duo Cpu e8400 3.00 ghz
    2gb ram
    İntel G41 Express Chipset 1gb
    149 gb HDD

Sistem bu,kaldırır mı ? İşlemci PAE ve NX desteklemiyor galiba

• Win 7'den daha iyi bir performans alırsın. En azından güncellenen bir işletim sistemin olur. Bence denemelisin.

Benim 1.3 Ghz 64 bit netbook'um bile çok iyi uyum sağladı. Win 7'de daha hantal çalışıyordu.

• OnderT O kullanıcısına yanıt
    İşlemcim pae,nx ve sse2 destekliyormuş,Aida64dwn baktım.Size güveniyorum.
  • OnderT O kullanıcısına yanıt
    Hocam,secure boot diye bişi var kapatmam lazım ama biosta hiçbir yerde secure boot yok,her tarafa baktım bulamadım.Aida64de bios secure boot desteklenmiyor diyor.Uefi boot yok diyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matador1000 -- 22 Şubat 2021; 9:16:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador1000

Hocam,secure boot diye bişi var kapatmam lazım ama biosta hiçbir yerde secure boot yok,her tarafa baktım bulamadım.Aida64de bios secure boot desteklenmiyor diyor.Uefi boot yok diyo.

Hocam o kadar detay altında inanın bilgim yok. Ben düz mantık indirip İSO usb yapıp boot ile kurdum. Güncellemeleri yaptım kullanıyorum. Win 7 den daha stabil günlük kullanım alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 8.1 kurdum beyler,sıkıntı yaşadım ilk başlarda ama şimdi ayarları tam oturtturdum.İyi çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador1000

Windows 8.1 kurdum beyler,sıkıntı yaşadım ilk başlarda ama şimdi ayarları tam oturtturdum.İyi çalışıyor.

Hocam performans nasıl? Gerçekten windows 7'den daha stabil gibi değil mi? Resmen elimizdeki cevheri görmemişiz bu güne kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnderT -- 25 Şubat 2021; 22:36:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.