Şimdi Ara

windows 8.1 garip bir sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

son bir kacgundur bir garip sorunla karsi karsiyayim. windows acildiktan sonra bir seyler 5 saniyelik bir hadise oluyor. ornek word aciyorum yazi yamaya basliyorum 3 dor saniye yazmiyor sonra yeniden ayni seyler oluyor. yada internet tarayicisindada (opera firefox) sik kullananlardan birsey acmak istiyorum kay boluyor tekrar bastan baslmak durumndayim. bazen kendiliginden duzeliyor. bazen ac kapa tekrarladigimda olmuyor . fare imlecine baktigimda bi anligina birseyler dolmaya calisiyor sonra kayboluyor. sorunun kaynagi ne olabilir ilkkez w 8.1 de sorunla karsilasiyorum?
    windows hata vermiyor herhangi bir dreiver eksik degil.
    sistemi kendim topladim amd a10-5800 k apu
    120 gb ssd ocz vertex3
    hdmi baglantili toshiba lcd 81 ekran
    g data internet secuqurity
    anti malvers aratmasi da yaptim pek birsey yok

yardimlariniz ve cozumleriniz icin tesekkurler.

• basok B kullanıcısına yanıt
    combofix indirip guvenli modda tarama yapin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ay_tech kullanıcısına yanıt
    ay_tech tesekkurler tavsiye icin combofix ne yazik windows 8.1 icin calistirilamiyor hatasi veriyor. Malwarebytes Anti-Malware bazen bunu kullaniyorum birsey bulmuyor. guvenli mod calistirim bir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basok

ay_tech tesekkurler tavsiye icin combofix ne yazik windows 8.1 icin calistirilamiyor hatasi veriyor. Malwarebytes Anti-Malware bazen bunu kullaniyorum birsey bulmuyor. guvenli mod calistirim bir.

Combofix, win 8 ile uyumlu degildir, tum guncellemeler yuklu mu ? Ayrica, uretici bios firmasindan guncel bios surumunu yukle, driver booster programi ile driverler guncellensin, malwerebytes bisey bulmadiysa zaten virus yoktur.

Sorun cozulur umarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yol gosteren arkadaslara birdaha tesekkur ediyorum. sorunu cozdum. remote aktiv etmistim ondan kaynaklanmis kapatincada duzeldi eski halini aldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.