Şimdi Ara

Windows 8.1, 10'dan 10 kat daha hızlı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin yapamadıgınız birçok şeyi yapıyoruz zaten merak etmeyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENİŞ

Sizin yapamadıgınız birçok şeyi yapıyoruz zaten merak etmeyin

Hiç merak etmiyor ve ilgilenmiyorum ki. Merak etsem kullanmadığım sistemlerin konularında fink atardım.

Whatsapp, snapchat, şeker patlatmadan ve donanımhaberden başka ele avuca sığan, dişe dokunur bişey yaptığınızı sanmıyore.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Sanmıyore?

Snapchat yok ya bizde aman napcaz ergen uygulaması sonuçta.

Whatsapp düzgün çalışmaz berbat bir arayüzle kullanırız nolcak sonuçta mesaj gidip gelmiyormu.

Facebook uygulaması aşırı yavaş ve ağır ama nolucak tarayıcdan girersiniz demi ehehe

İnstagram yıllardır betadaydı hala betadamı bilmiyorum ama nolucak siz betada kullanırsınız sonuçta fotograf paylaşılmıyormu ?

Twitter arayüzü aşırı berbbattı şuan ne halde bilmiyorum

Ama bunlar sorunmu ? Tabiki degil! Neden ? Çünkü siz bir windows mobile kullanıcısınız bunları bilerek almanız lazım sade sistem kasmıyorreee uygulamaları napacacaksınız sistem kasmıyor arayın mesaj atın yeter

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Sanmıyore?

Whatsapp düzgün çalışmaz berbat bir arayüzle kullanırız nolcak sonuçta mesaj gidip gelmiyormu.

Facebook uygulaması aşırı yavaş ve ağır ama nolucak tarayıcdan girersiniz demi ehehe

İnstagram yıllardır betadaydı hala betadamı bilmiyorum ama nolucak siz betada kullanırsınız sonuçta fotograf paylaşılmıyormu ?

Ama bunlar sorunmu ? Tabiki degil! Neden ? Çünkü siz bir windows mobile kullanıcısınız bunları bilerek almanız lazım sade sistem kasmıyorreee uygulamaları napacacaksınız sistem kasmıyor arayın mesaj atın yeter

Facebook, instagram, twitter ve whatsappın son hallerini görmediniz sanırım. Uçuyore kaçıyore akıyore.

• quote:

Sanmıyore?

İnstagram çöküyor 5 dakika da bir net. Facebook az önce çöktü, twitter adam gibi çalışıyor.

Edit: Whatsapp Allah'a emanet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harrow35 -- 21 Eylül 2016; 23:23:19 >

• Harrow35 kullanıcısına yanıt
    Yakında surfacephone ile gelişir,yorgunluğu falan kalmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla uzun zaman 525 kullandım. Dun 2.ci el 640xl aldım.. Telefonda rs1 kararlı surum yüklü... Bana bi farkları var gelmedi. Hatta edge 8.1 e nazaran bildiğin uçuyor herhangi bir android amiral gemisi performansı sunuyor bu açıdan..

Ha satan adamda bana uygulamasızlıktan şikayeçiydi ama ben bir sıkıntı yaşamıyorum. Aradığıda şekerbank uygulamasıydı. Benim işim yok vallaha onla ziraat ve garanti var ve yetiyor :)

Kişisel tercih meselesi.. Kimisi sever kimisi sevmez çöptür.. Ben sevdim memnunum ve ben memnunum diye kimse kıslanmasın

• Bu sorunların şuanda sadece facebook olanıyla karşılaştım.. Gerisi gayette güzel çalışıyor ve beta sandıkların betadan çıkıp adam olalı aylar oldu..

• Sistem hala beta neyin derdindesin kaç sene oldu ?

• valla telefonda yada mağzada ne tiwiter ne instagram ne de facebook için beta ibaresi var...

insider de kullanmıyorum...

temel uyglulamaların hepsi var... bi easyscope beta bende... periscope için o da..snap hakikaten ihtiyaç duymuyorum..

onun dışında telefonumda 47 tane mağzadan yüklediğim ve kullandığım uygulamam var...

bence sen bi wp10 mobile bilgilerini güncelle... zaten mükemmel olmadığını bende biliyorum. ama sandığın gibi sistem beta falan yok... :) insiderler beta kullanıyor kararlı sürüm yüklemişler değil...android yada ios kafasıyla düşünmeyin wp'yi...
  • 535 kullanıyorum beyler.
    Instagram ve Facebook kasıyor.
    %2 pazar payını %1'e indirmeye çalışıyor bu Mikisoft.
  • Win10'nun en kötü tarafı batarya olayı.
    Win 8.1 hem de daha akıcı hem de daha iyi batarya performansı sunuyor.

• 8.1 le şu sorunum çıktı bazen zil sesi çalmıyor sanki hoperlör arızalı ...ama Windows 10 da sorun yok

Bir hafta denedim 8.1 le günde en az bir kez arayanın zil sesi yada alarm da ses yok

Windows 10 da bir haftada sorun hiç yok

Windows 10 da gece yatarken arka plan uygulamalarını kapattığım halde %20 bataryam tükeniyor sabah şok yani...

Ne düşünüyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • balkan tv B kullanıcısına yanıt
    20% çok fazla pil ölüyor olabilir ya da arka planda sürekli çalışan bir uygulama vardır

• Damenda kullanıcısına yanıt
    En son 0.7% idi bence o da yarı yarıya düşmüştür. Biz bizeyiz yani:-)

• ben inseader slow en son güncellemeyi yüklemiştim pil sürem bundan sonra berbat oldu...
    rs1 sürüm demişsiniz ben nasıl dönerim lumia 735 için
    teşekkür ediyorum
  • Geçmeyin, şu Windows 10 illetine görsel olarak (mobil platform üzerinde) 8.1'e göre çok daha güzel ama yeterli donanım olmasına rağmen güncelleme yapılan hiçbir cihaz üzerinde akıcı performans gösterdiğine şahit olamadım daha.

• 8.1 de de ses sorunum var sorun hala aynen devam ediyor...
    günde en az bir kere hoperlör sesi kesiyor zil alarm gibi hepsi iptal kapatıp açınca düzeliyor
    win 10 da belki 2 aydır kullanıyorum ses sorunum yok yazılımsal yani
    bencede 8.1 ama ses sorunumu çözemediğim için mecburen win 10
  • Azalarak bitsin, liraları kaptıranlarda bu telefonlara burda ağlamaya devam etsinler.

İş olsa bu platformda zamanında satıp ben kurtulmazdım. Snapchat geldi mi ne oldu? Pokemon go hiç gelecek mi? O efsane dönemden bile eksik kaldılar, yazık

Neyse android nokia çıksında artık alalım

• 8.1in arayüzünü daha çok seven bir tek ben mi varım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.