Şimdi Ara

Windows 7 Yüklü ses çıkış aygıtı yok (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
38.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar aynı sorun bende de var.Lütfen bilen varsa yardımcı olsun.

Realtek ten son güncel sürücüyü yüklememe rağmen aynı sorun devam ediyor.(BAĞLI HOPARLÖR VEYA KULAKLIK YOK)

Bu sorunu çözebilen üstad lara duyrulur...
  • beyler bende tam 1hafta ugrastım bununla ama cok basıt aslında eger BIOS'dan Onboard Audio 'yi Disable ise, Enable yapın.Karıştırırken sanırım kapatmış olabilirsiniz.

Ama zaten Enable durumdaysa ses kartınızda sorun vardır.Yani yazılımsal değil de donanımsal olduğunu düşünebiliriz.
  • Arkadaşlar benim size önerim şimdi size vereceğim driverı yüklemeniz yalnız driverı indirdiktek sonra sadece sesi seçmenizi istiyorum.yoksa bilgisayarınızda hata oluşabilir
    eğer bu driverı kurduktan sonra hala olmadıysa bu sefer format attıktan sonra bütün driverı komple yükleyin.

BU DA DRİVER:

DriverPack Solution 12.3

NOT:RESİMLERİ DİKKATLİ İNCELEYİNİZ VE YÜKLERKEN HATA YAPMAMAYA DİKKAT EDİNİZ LİNKTE RESİMLİ KURULUM BELİRTİLİYOR

Windows 7 Yüklü ses çıkış aygıtı yok

• DRİVER EKSİK Olabilirmi ?
  • Arkadaşlar:
    ben yaptım oldu. size driver pack solution 12.3 ü öneriyorum yaptım ve kesin çözüm
  • Arkadaşlar bende aynı yüklü aygıt yok sıkıntısı ile karşılaştım.İşletim sistemim Win7 64 bit kasa fsc btx. İşin çözümünü şöyle buldum.
    Ses aygıtları bölümünde aygıta ait sürücüyü kaldır işlemi yapın Windows kendini başlatmasını isteyecektir. Kapanıp açılsın işlem tamamdır. Denedim ve şimdi müzik dinlerken bir taraftan da mesajımı yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktor35 -- 24 Şubat 2014; 16:38:03 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.