Şimdi Ara

Windows 7'yi indirme yarışı başladı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
3.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayır yaşamadım.Wireless dirveri yüklemedi sadece onuda sitesinden indirdim.Butun driverlar vista ile uyumlu.Driver sıkıntıs diye bişey söz konusu olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: diamondmonster

Foyadan kastın Everest'in işletim sistemi adı bölümünde Vista Ultimate yazmasıyla bana bu tabirin çok mantıksız geldi.
    Çünkü yeni bir işletim sistemini eski programlar zaten tanıyamazlar.

Ayrıca Win 7, Vista çekirdeği üzerine kurulu bir işletim sistemi.
    Ortada yeni bir şey yok.Sadece görsellik bazında birkaç değişiklik ile Vista'nın aşırı kaynak tüketim sorununa çözüm getirilmeye çalışılıyor.

Vista çekirdeği üzerine kurulu bir sistem değildir. Win7 de minwin adlı yeni versiyon kernel kullanılmıştır. Bu yüzden daha hızlıdır. Asıl görsellik olarak vistaya benziyor(Pre-Beta) ama çekirdekleri tamamen farklıdır.
  • Çekirdekleri farklıysa neden everest programında işletim sistemini vista ultimate gösteriyor? Aktivasyon yapmanın korsan dışı bi yöntemi var mı?
  • Everestin Vista olarak algılaması tamamen everest programının kendini henüz güncellemediğindendir. windows98 ile xp aynı çekirdek üzerine kurulu sadece GUI leri değişik.Everesti xp de çalıştırınca win 98 mi yazıyo.. Korsan yol haricinde aktivasyon olmaz sanırım.Ama 120 güne kadar uzatılabiliyormuş deneme sürümü. Bide windows, beta vista kullananlara zamanında maillerine key yollamıştı.O keylerde calışıyormuş..Ben ufak bi programla 2 saniyede hallettim. Zaten bendeki programda legal key giriyor sanırım.Sonra active et dyosun online ediyo kendi..
  • ben şimdi kurdum ve kurcalamaya başladım.. henüz hiç driver sorunuyla karşılaşmış değilim..
  • İşte sistemim.. Dandik bir sistemim olsada performansı mükemmel... XP den kat ve kat iyi.

Windows 7'yi indirme yarışı başladı!
  • quote:

Orjinalden alıntı: gkkt

Everestin Vista olarak algılaması tamamen everest programının kendini henüz güncellemediğindendir. windows98 ile xp aynı çekirdek üzerine kurulu sadece GUI leri değişik.Everesti xp de çalıştırınca win 98 mi yazıyo.. Korsan yol haricinde aktivasyon olmaz sanırım.Ama 120 güne kadar uzatılabiliyormuş deneme sürümü. Bide windows, beta vista kullananlara zamanında maillerine key yollamıştı.O keylerde calışıyormuş..Ben ufak bi programla 2 saniyede hallettim. Zaten bendeki programda legal key giriyor sanırım.Sonra active et dyosun online ediyo kendi..

Deneme sürümü nasıl uzatılıyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cici_adam

quote:

Everestin Vista olarak algılaması tamamen everest programının kendini henüz güncellemediğindendir. windows98 ile xp aynı çekirdek üzerine kurulu sadece GUI leri değişik.Everesti xp de çalıştırınca win 98 mi yazıyo.. Korsan yol haricinde aktivasyon olmaz sanırım.Ama 120 güne kadar uzatılabiliyormuş deneme sürümü. Bide windows, beta vista kullananlara zamanında maillerine key yollamıştı.O keylerde calışıyormuş..Ben ufak bi programla 2 saniyede hallettim. Zaten bendeki programda legal key giriyor sanırım.Sonra active et dyosun online ediyo kendi..

Tam bilmiyorum ama heralde 30 gün bitince online activasyona basıp yönlendirdiği sayfa veriyo olabilir. Ben direk aktive ettim

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: cici_adam

quote:

Tam bilmiyorum ama heralde 30 gün bitince online activasyona basıp yönlendirdiği sayfa veriyo olabilir. Ben direk aktive ettim

Aktivasyon Microsoft tarafından online olarak yapılıyor mu bilmiyorum ama gerekli malum program malum yerlerde var

• daha vistaya terfi etmeden adamlar seven çıkarıyolar peh......
  • yeni windows7 de en iyi değişiklik ekran klavyesinde tx2550ea ya kurdum multitouch menüsünü görmeden birşey söylemek zor.
  • nerden indiricez deneme sürümünü... bi denim bakalım.. yeniliklere açık olmak lazım
  • kullanlar driver sorunu varmı?
  • W7 kac GB ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: McSlaty

W7 kac GB ?

Boyut: 2.921.580.544 bayt
    İsmi: 6801.0.080913-2030_Client_en-us_ULTIMATE-ULTIMATE_GB1CFRE_EN_DVD
  • quote:

Orjinalden alıntı: reptile_34

nerden indiricez deneme sürümünü... bi denim bakalım.. yeniliklere açık olmak lazım

torrent sitelerinde aratırsan bulabilirsin burda tam olarak söylemek yasak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hiphop.life

kullanlar driver sorunu varmı?

Ben kullanıyorum ve hiçbir driver sorunum yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Misfits_ -- 26 Kasım 2008; 20:41:09 >
  • Zaten Vista'da da yeni cihazların çoğu otomatik olarak tanınıyordu.
    7'de de aynı şekilde
  • Bir haftaya kadar vista kurmamıştım vista yı kurdum ve sp1 i yükledim xp ye göre biraz daha yavaş ve explorer hataları çok oluyor ama öyle bahsedildiği kadarda kötü değil,yalnız windows 7 yi bende çok merak ediyorum burda tecrübeli arkadaşların yorumlarına bakarsakki xp den dahi hızlı diyorlar inşallah öyle olur
  • 6801 epey eskdi,

1 aydır 6993 var, yakında, tahmınım aralık bası yada sonu gıbı, 7xxx surumlere atlama yapıcak,
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.