Şimdi Ara

Windows 7 yi Android Jelly Bean'a Dönüştürün

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
5.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Program Kurulana Kadar Bekleyin.. Program Kurulurken explorer.exe kapanacak yani kurulum bittiginde masaüstü gözükmeyecek.. bilgisayarınızı yeniden başlatın ve temanız hayırlı olsun

Manuel Yükleme :

Windows 7 x64 : İndir
    Windows 7 x86 : İndir

Önizleme

Windows 7
     Windows 7 yi Android Jelly Bean'a Dönüştürün

• Hocam peki android'e dönüştürdükten sonra google playstore'de ki uygulamaları indirip kurabilecek miyiz?

Bu arada paylaşım için saolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto0191

Hocam peki android'e dönüştürdükten sonra google playstore'de ki uygulamaları indirip kurabilecek miyiz?

Hayır Hocam Sadece Bir Arayüz Bu. İşletim Sisteminin Kendisi Değil :)

Windows 7 Olarak Çalışmaya Devam Edecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: draj3n

quote:

Hocam peki android'e dönüştürdükten sonra google playstore'de ki uygulamaları indirip kurabilecek miyiz?

Hayır Hocam Sadece Bir Arayüz Bu. İşletim Sisteminin Kendisi Değil :)

Windows 7 Olarak Çalışmaya Devam Edecektir

Teşekkür ederim hocam ilginiz ve cevabınız için...

İyi forumlar...

• Çok hoş olmuş paylaşım için teşekkürler
  • paylaşım için teşekkürler :)
  • Denicem :D
  • Cok orjinal olmus yapanin eline saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyebilirim ama büyük ihtimalle pişman olacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordturhan

Çok hoş olmuş paylaşım için teşekkürler

Uzaklaştırma Aldım Neden Aldığımı Bilmiyorum Cevap Yazmaya Yeni Fırsat Buldum :) Rica Ederim. Bi Kaç Arkadaş Bilgisayarının Açılmamasıyla Sorun Algılamış. Diğer Paylaştığım Temalarda. Eğer Sizde Böyle bi Hasara Maruz Kalırsanız Bilgisayar Başlangıcında Güvenli Modda (F8) Başlatın Program Ekle/Kaldır dan Temayı Silin ve Yeniden Başlatın. İyi Forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draj3n -- 1 Şubat 2013; 7:35:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NIYEGELDINLAN

Deneyebilirim ama büyük ihtimalle pişman olacağım

Denemekte Fayda Var Hocam :)

Uzaklaştırma Aldım Neden Aldığımı Bilmiyorum Cevap Yazmaya Yeni Fırsat Buldum :) Bi Kaç Arkadaş Bilgisayarının Açılmamasıyla Sorun Algılamış. Diğer Paylaştığım Temalarda. Eğer Sizde Böyle bi Hasara Maruz Kalırsanız Bilgisayar Başlangıcında Güvenli Modda (F8) Başlatın Program Ekle/Kaldır dan Temayı Silin ve Yeniden Başlatın. İyi Forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pluss

Cok orjinal olmus yapanin eline saglik

Uzaklaştırma Aldım Neden Aldığımı Bilmiyorum Cevap Yazmaya Yeni Fırsat Buldum :) Bi Kaç Arkadaş Bilgisayarının Açılmamasıyla Sorun Algılamış. Diğer Paylaştığım Temalarda. Eğer Sizde Böyle bi Hasara Maruz Kalırsanız Bilgisayar Başlangıcında Güvenli Modda (F8) Başlatın Program Ekle/Kaldır dan Temayı Silin ve Yeniden Başlatın. İyi Forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

Denicem :D

Dene Hocam :)

• Güzel Paylaşım Deneyeceğim.
  • quote:

Haykırdım
  • güzel paylaşım. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvalancHe_86

güzel paylaşım. teşekkürler.

Rica Ederim.
  • çok hoş bir görünüm olmuş tebrik ederim
  • 10 numara oldu, hiç bi problem yaşamadım. eline sağlık hocam.
  • gerçekten görünüm süper oldu teşekkürler.linux havası var,ufak tefek aksaklıklarda var takılma gibi(benim sistemin yetersiz olmasından kaynaklanıyor 756mb ram 28gb hdd) masaüstünden programlar daha bi hızlı açılıyo sanki biraz daha kullanıp görmek lazım sistemi yorduğu şu an için söylenemez.kurulumda ana sayfalar değişiyor.ancak bildiğimiz o sülük gibi yapışkanlardan değil denemeye değer.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.