Şimdi Ara

windows 7 ve zotac 8800gt yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sendorm (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> windows 7 ve zotac 8800gt yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1071 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar bir türlü yaşadığım problemi çözemiyorum, her türlü metodu denememe rağmen.

sorun şu:
    windows 7 kurulu makinada eğer karta arkadan bakıldığında soldaki dvi portunu kullanırsam, bilgisayar normal olarak açılıyor, windows yükleme çubuğu ilerliyor ama tam login sayfası geldiğinde ekran kararıyor.

Eğer sağdaki dvi portunu kullanırsam, bilgisayar açılıyor, ekran simsiyah kalıyor, taa ki login ekranına kadar burada görüntü geliyor.

Ne yaptım ne ettiysem bu durumu düzeltmedim, windows 7 hangi akla hizmetse login sayfası geldiğinde biosun kullandığı dvi portunu değiştiriyor.
    Anladığım kadarıyla windows 7, 2 monitör varmış gibi davranıyor ve otomatik olarak diğer monitöre geçiyor.

Anakart asus p5b.

Sürücüleri 50 kez sildim yükledim, guru dan driver cleanerla denedim, windows 7 tekrar format atıp sıfırdan kurdum. Anakart bios güncelledim. Hiç biri işe yaramadı. Bu tip problem yaşayan var mı?

Yalnız safe mod'da açarsam bilgisayar normal olarak açılıp login olunabiliyor.

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Cancer Clinical Trials
Webtures SEO;SEO Nedir?
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.