Şimdi Ara

Windows 7 kurdum ama ses...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkaşlar .ilk olarak xp kullanıyordum ama windows 7 ye geçtim ama ses önceden daha fazla çıkıyordu şimdi hissedillir derecede azaldı.ses sistemim logitech x540 anakartım asus p5Q modeli .driver güncelledim ama yine aynı . bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.tekrardan teşekkürler.

• Köşedeki ses simgesine tıkladınmı ? ilk yüklendiğinde ses 3 te 1 i kadar kısık oluyorda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: quickly001

Köşedeki ses simgesine tıkladınmı ? ilk yüklendiğinde ses 3 te 1 i kadar kısık oluyorda..

yanii onu biliyorum var birsey bunda ya
  • ses simgesine tıla üstte çıkan höparlöre tıkla orda yeni bi pencere açılacaktır hoparlör özelikleri diye....geliştirmeler sekmesinden tüm geliştirmeleri devre dışı bırak seçeneğini tıkla sonra uygula...muhtemelen çözülecektir....
  • bende xp den win 7 ye geçiş yaptım birçok şey yolunda ama seste bi problemim var ve hala çözemedim...ses cazırtılı çıkıyor ayarlrdan sonunda en az cazırtıya indirdim...
  • Benim laptoptada ses de sorun var sırf bu yüzden vistaya geri dönecegim.
  • hala çözemedim ya xp de ses çok yüksek ama windows 7 gectigimde güncel driverleri indiriyorum ama ses az neden??
  • codec pack yüklemeyi dene. ben win7 yüklediğimde hiç ses yoktu codec pack yükledim geçti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.