Şimdi Ara

Windows 7 Home Premium OA MEA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
20.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar "OA MEA" ne demektir bileniniz varsa açıklık getirirse sevinirim .
    Bir de 1 ay önce Samsung R580 laptopumun recovery bölümü bozuldu ve internetten x86 Home Premium Win7 indirdim , kurdum aktive ettim. Bugün de x64 olanını indirdim ama kurmakta tereddüt ettim acaba lisansım aktive olur mu? , laptopumun arkasında OEM diye bir ibare yok ve etiketi beyaz değil, kırmızı yeşil ve somon hakim renkleri var.
    Yardımcı olursanız yarın x64 olanı kurmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-17B5D9F8B -- 1 Ocak 2011; 0:59:00 >

• sürümün 64 bit yada 32 bit olması önemli değil önemli olan key ile aynı sürüm olması.MEA sanırım internet üzerinden etkinleştirilemeyen telefonla etkinleştirilen anahtar sürümü. laptopta da recovery yaptığınızda otomatik etkinleştiğini görürsünüz. harddiski başka bilgisayara taktığınızda ürn etkinleştirilmedi diye de bi uyarı çıkar. sanırım MEA keyler bios modlamada kullanıldığı için böyle.yanlışım varsa düzeltin
  • key home premium keyi ama 32bit veya 64bit yazmıyor key etiketi üzerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemkose78

key home premium keyi ama 32bit veya 64bit yazmıyor key etiketi üzerinde

64 veya 32 bit olması farketmez hocam
  • teşekkür ederim , telefonla etkinleştirme yaptım sorun çıkmadı , bakalım x64 x86'dan daha verimli çalışacak mı
  • hocam telefonla etkinleştirmeyi nasıl yapıyoruz anlatırmısın
  • Samsung laptobun recovery bölümü kurtarması için aşağıdaki konuya bakabilirsin

http://forum.donanimhaber.com/m_39268485/tm.htm
  • recovery i silmişsek
    normal netten indirip
    telefonla etkileştirebilir miyiz?
  • konuyu hortlatmama müsade var mı ? bilgisayara format atacağım. win7 home premium oa mea lisans anahtarım var. crackli olmayan sade win7 home premium iso dosyası için link verebilecek olan var mıdır?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.