Şimdi Ara

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
2
Favori
61.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malesef sızmadı ve yakın zaman içinde sızmıcak sanırım. SP1'in Windows Update üzerinden 31 mart tarihinde gönderiliceği dedikoları var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 20 Ocak 2011; 16:09:47 >
  • La indirin kurun verilen linki sıkıntı yok ben kurdum ne bekliyonuz microsoftu
  • Arkadaşlar sorunu çözebildim sonunda tek nedeni msi after burner programı. Service pack 1'i yükledikten sonra hiç bir oyunu açamazken Msi after burner ' ı kapatdıktan sonra herşey normale döndü . Benim gibi sorun yaşayabilecek arkadaşlara yardımcı olsun diye yazıyorum.
    Herkese teşekkürler.
  • Arkadaşlar bende service pack 1, v.721 yazıyor. başkalarında sadece service pack 1 yazıyo garip degilmi.?

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: seven44

Arkadaşlar bende service pack 1, v.721 yazıyor. başkalarında sadece service pack 1 yazıyo garip degilmi.?

Ne güzel işte yeni versiyon gelmiş.
  • @seven44, siz RC versiyonu yüklemişsiniz. Onu kaldırıp bu konuda verilen RTM versiyonu yükleyin
  • Boşunamı ındırdım yukledım yaw anasını
  • Biraz öyle olmuş
  • rt lite henüz rtm sürümü entegre edemiyor windowsa.. slipstream yapmak için başka program bilen var mı?? yada var mı diyim???
  • Konuda verilen linklere güvenmeyip microsoftu bekliyor birçok kişi ama beta halindeki programlar ile sp1 i win7 dvd sine eklemekten çekinmiyor anlamak güç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seven44

Arkadaşlar bende service pack 1, v.721 yazıyor. başkalarında sadece service pack 1 yazıyo garip degilmi.?

HE ŞUNU ANLAYIN BEYLER BU ARKADAŞIN KURDUĞU BETA BUNU BENDE KURMUŞDUM BAYA OLDU BERBATTI AMA KONUDA VERİLEN LİNK ORJ BETA FELAN DEĞİL KURUN KULLANIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaNeRR -- 20 Ocak 2011; 21:49:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exFAT

Konuda verilen linklere güvenmeyip microsoftu bekliyor birçok kişi ama beta halindeki programlar ile sp1 i win7 dvd sine eklemekten çekinmiyor anlamak güç.

kim neye güvenmiyor neye eklemiyor.. biraz okuyup anlayarak mesaj yazsanız ne olur sanki!!! klavye elinin altında bass tuşlara yolla gitsin..

anca anlarsın!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist
    biraz okuyup anlayarak mesaj yazsanız ne olur sanki!!! klavye elinin altında bass tuşlara yolla gitsin..

Yaptığını güzel tanımlamışsın.
  • Önceki güncellemeler yüklemiştim.SP1'i bekliyorum.Acelemde yok zaten.
  • Bu olay bizde psikolojik bir durum haline geldi bence. Yükleyince bilgisayarımız Murat124 den, Ferrari arabasına mı dönüşecek.
  • 64 bit için hiç yok sanırım. Ortalıklarda sadece 32 bit var gibi gözüküyor. En iyisi MS beklemek.
  • "Kullanılabilir önemli güncelleştirme yok"
  • ilacı yenilemek gerekiyormu kurulumdan sonra?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.