DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Windows 7'de klasöre nasıl şifre koyulur
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
10.555
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Windows 7'de klasöre nasıl şifre koyulur
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1184 Mesaj
      08 Aralık 2011 16:21:03
      arkadaşlar benim bilgisayarımda özel dosyalarım var bunlara giriş yaparken şifre sormasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

• Emekli Yönetici
      11392 Mesaj
      08 Aralık 2011 16:48:04

Ja sam, kao što vidite i čujete, ostao Srbin i preko mora, gde se ispitivanjima bavim. To isto treba da budete i vi i da svojim znanjem i radom podižete slavu Srpstva u svetu!(Benim, gördüğünüz ve duyduğunuz gibi bu sınanma ile uğraştığım deniz aşırı topraklarda da Sırp kaldım. Bunun aynısını sizinde yapmanız gerek, kendi bilginiz ve çalışmalarınızla Sırplığın şanını dünyada ayağa kaldırın ! )-NIKOLA TESLA-(GOSPODAR MUNJA)Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje. (Diğerleri benim düşüncelerimi çaldığından ötürü üzülmüyorum, üzülüyorum çünkü kendilerinin yok) -NIKOLA TESLA-(GOSPODAR MUNJA)
    • Binbaşı
      1184 Mesaj
      08 Aralık 2011 22:16:16
      teşekkürler

• Emekli Yönetici
      11392 Mesaj
      08 Aralık 2011 22:51:34
      quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan90

teşekkürler

Rica ederim, konudaki kodu uygulayamazsanız PM atarsanız yardımcı olabilirim.

Ja sam, kao što vidite i čujete, ostao Srbin i preko mora, gde se ispitivanjima bavim. To isto treba da budete i vi i da svojim znanjem i radom podižete slavu Srpstva u svetu!(Benim, gördüğünüz ve duyduğunuz gibi bu sınanma ile uğraştığım deniz aşırı topraklarda da Sırp kaldım. Bunun aynısını sizinde yapmanız gerek, kendi bilginiz ve çalışmalarınızla Sırplığın şanını dünyada ayağa kaldırın ! )-NIKOLA TESLA-(GOSPODAR MUNJA)Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje. (Diğerleri benim düşüncelerimi çaldığından ötürü üzülmüyorum, üzülüyorum çünkü kendilerinin yok) -NIKOLA TESLA-(GOSPODAR MUNJA)
    • Binbaşı
      1184 Mesaj
      09 Aralık 2011 17:16:41
      arama yaptıgımda butun dosyaları buluyor bir cozumu yok mu?
      bi de başka bir klasoru gizle dedim klasor gitti nasıl geri getirebilirim xp deki gibi değil :)

• Yarbay
      4359 Mesaj
      09 Aralık 2011 17:21:00
      mylockbox programını kullanabilirsin. (Ücretsizdir.)
      Folderlock programı trial'dır.

bu tip prgları çoğaltmak mümkün.

.
    • Teğmen
      198 Mesaj
      11 Aralık 2011 13:08:46
      folder lock gayet kolay ve güzel programdır onu deneyebilirsin

• Teğmen
      205 Mesaj
      11 Aralık 2011 15:49:10
      Mywinlocker kullanıyorum pcnin yanında geldi on numara program

• Binbaşı
      1184 Mesaj
      12 Aralık 2011 14:51:55
      ya ben klasörü kaybettim ona cevap vermicek misiniz :D

• Er
      14 Mesaj
      12 Aralık 2011 15:04:50
      quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan90

ya ben klasörü kaybettim ona cevap vermicek misiniz :D

Denetim Masasından klasör seçeneklerini tıkla ordan görünüm sekmesine geç Gizli dosya ve klasörler adı altındaki bölmede gizli dosya ,klasör ve sürücüleri gösteri işaretleyip uygula ve tamam diyip çık kaybettiğin klasörü bulursun umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmeterdal -- 12 Aralık 2011; 15:06:59 >

• Binbaşı
      1184 Mesaj
      14 Aralık 2011 20:39:10
      teşekkürler buldum

• Binbaşı
      1052 Mesaj
      14 Aralık 2011 21:08:56
      Ben direk winrar ile hem sıkıştırıyorum hemde şifreliyorum. Hem yerden kazanç hemde dosya güvenliği

Batuhan Kilinc kişisel blog - Beni tanımak ya da yazılarımı incelemek isteyenler için kişisel blogum
    • Binbaşı
      1184 Mesaj
      14 Aralık 2011 22:22:52
      bende denedim fakat örn: resim, ses, video dosyasını winrar yaptığımızda winrarı açarken şifre istemiyor yani diğer kullanıcılar içinde neler olduğunu görebilir ancak resim dosyasını açmaya çalıştıklarında şifre istiyor bu durum benim işime yaramıyor. :(

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.