Şimdi Ara

Windows 7 araç çubuğu sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pc de windows 7 ultimate var fakat ekran kartından dolayı aero çalışmadı.Bende windows blinds kurdum fakat işe yaramadı yada ben kullanamadım sildim.Ama sonuç hüsran bilgisayar kendini sıfırladı internetdeki sık kullanılan vs. sıfırlamış kendini ve araç çubuğundaki düğmelerde gitti bu nasıl geri gelecek ayrıca sistem geri yüklemede olmuyor geri yüklenecen tarih yok diyor.

Benim asıl sorunu araç çubuğu nasıl eski haline gelecek burdaki kitaplık media center ve ie nasıl gelecek acaba (sabitle deyince olmuyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: b£y@z-ku$

Arkadaşlar pc de windows 7 ultimate var fakat ekran kartından dolayı aero çalışmadı.Bende windows blinds kurdum fakat işe yaramadı yada ben kullanamadım sildim.Ama sonuç hüsran bilgisayar kendini sıfırladı internetdeki sık kullanılan vs. sıfırlamış kendini ve araç çubuğundaki düğmelerde gitti bu nasıl geri gelecek ayrıca sistem geri yüklemede olmuyor geri yüklenecen tarih yok diyor.

Benim asıl sorunu araç çubuğu nasıl eski haline gelecek burdaki kitaplık media center ve ie nasıl gelecek acaba (sabitle deyince olmuyor)

Bir şey sorucağım sizde Kısayollarda şu işaret var mı?

• Yok ben firefox kullanmıyorum
  • Zaten anlatmak istediğim kısayollarında o sarıyla gösterdiğim işaret var mı?
  • hayır kısayol oluştur dediğimde bile o sarı ok çıkmıyor
  • O zaman şurdaki Zip'i indirin.
    http://www.mediafire.com/?mv38cleqicdnarx
    Sonra masaüstüne çıkan dosyaya Çift Tıklayın ve Evet deyin.
    Bilgisayarınızı yeniden başlatın işlem tamam.
  • Benim istediğim o değil ok olmaması daha iyi ben tekrar yok ettim boşuna zaman geçirdim açıkcası yinede saol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.