Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Windows 64 bit edition sorunlari yardim lutfen!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Windows 64 bit edition sorunlari yardim lutfen!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2064 Mesaj
    Selam arkadaslar 64 bit destekli amd 3000+ islemcim ile yine 64 bit islemci destekli asus un nforce3 chipsetli bi anakarti var dogal olarak da bunlara uyumlu bir sistem lazim ve ben windows 64 bit destekli xp yi kurucam simdi bir kac sorum olucak sizlere
    1- bu sistemi kurduktan sonra yukledigim programlar saglik li bi sekilde calisicakmi ?64 bit destegi olmasa bile ...
    2- 64 bit destekli oyun varmi piyasada ?
    3- herhangi bir sorun yasarmiyim sistem ile ilgili ?
    4- sizce 64 bit olayina su tarihte gecilmelimidir gecilmemelimidir ?

tesekkurler...

|
    |
    İleriki dönemler için bu geçiş iyi bir tercih. Çünkü artık intel de 64bit in önemini anladı ve atılım yapmak üzere son kullanıcılar için. Şu anda tam sürüm 64bit winXP yok sanırım. Ama AMD işlemcilerin en güzel yanı geriye dönüşümlü yani hem 32 bit hem de 64 bit olarak kullanabilmen. 32 bit modunda pek bir performans farkı yokken 64 bit te gerçekten iyi bir fark var. Şu an için bir sorun gözükmüyor. WinXP 64bit ile yazılımlar da yaygınlaşacak. Ama winXP 64bit çılana kadar linux un 64bit destekli işletim sistemini deneyebilirsin. En azından iyi bir tecrübe olabilir.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Masal
üniversite
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.