Şimdi Ara

Windows 11'de RGB aydınlatma ayarları yapılabilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 11'de RGB aydınlatma ayarları yapılabilecek
    Microsoft'un geçtiğimiz haftalarda Windows 11'e aksesuarların RGB aydınlatmasını (markadan bağımsız olarak) tek bir menü üzerinden yapabilmeleri için ayarlar ekleyeceği bildirilmişti. Şirket şimdi bu bilgiyi resmi olarak doğruladı.

Ayrıca Bkz.Windows 10'un son güncellemesi mavi ekran sorununa neden oluyor

Microsoft yeni özelliği Dinamik Aydınlatma olarak adlandırıyor, ancak şu ana kadar geliştiriciler bunun nasıl çalışacağına dair ayrıntıları paylaşmadılar. Net olan tek şey, artık bilgisayarınıza farklı çevre birimi üreticilerinden çok sayıda uygulama indirmek zorunda kalmayacağınız.

RGB ayarlarını tek bir yerden yönetebileceksiniz

Microsoft'un konuyla ilgili açıklaması şu şekilde: "Dinamik Aydınlatma ile Windows kullanıcıları RGB aydınlatmalı cihazlarını doğrudan Windows Ayarları içinden kolayca yapılandırabilecek ve uyarlayabilecekler. Tüm RGB aksesuarlarınızın sorunsuz bir şekilde birlikte çalışmasına yardımcı olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı."

Windows 11'de RGB aydınlatma ayarları yapılabilecek
    Microsoft yeni özelliğin bu ay kullanıma sunulacağını duyurdu. Ancak şimdilik sadece Windows Insider Programı katılımcıları için. Dinamik Aydınlatmanın tüm kullanıcılar için nihai sürüme ne zaman ekleneceği ise henüz bilinmiyor.

Kaynak:https://www.pcworld.com/article/1928248/dynamic-lighting-will-be-windows-tool-to-manage-your-pcs-bling.html

• Birbirleriyle uyumsuz tüm markalarıda senktonize hale getirecekse mükemmel olur.

• win 10 içinde gelse tadından yenmez.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    kesinlikle. her marka için ayrı ayrı program indiriyoruz hepsi ayrı ayrı başlatılıyor ve arka planda çalışıyor. gerek yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • IrrepertuX kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Sırf bu yüzden dedim acaba tek markaya mı geçsem, fakat tek markada da her zaman istediğim ürünler olmuyor. Ben de programsız kullanıyorum donanımları.

açık kaynak olan şu projeye göz atmanızı öneririm.
    https://openrgb.org

• Asusun armoury crate yazılımından kurtarsın yeter...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yahu niye bir işletim sistemine olur olmadık her özelliği ekliyorlar ki? Sonra da windows çekirdeği çok karmaşıklaştı diye ağlıyorlar *. Şunu eklemenin ne mantığı var? Opsiyonel olarak yüklenebilen bir şey olsa itirazım yok. Daha bir sürü çöp özellik var böyle.

* Microsoft itiraf etti: Windows 10 ve Windows 11'de çözemediğimiz sorunlar var!

OpenRGB var sırf bu iş için, başka programlar da var aslında ama en bilineni o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RGB klavye menüsünden yapmaya gerek kalmayacak demek bu

• Herkese sevgiler saygılar yazılımdan pek anlamam yeni bir laptop aldım Acer aspire a315 g59 modeli rufusla win 10 ve 11 i USB ye boot edip sorunsuz bir şekilde kuruyorum ama win 8 ve 7 bir türlü kurlulmuyor bilgi sahibi arkadaşların yardımını rica ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.