Şimdi Ara

Windows 10 Temiz ve Lisanslı Kurulum (Anlatım) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iso olarak kaydetmeden direk yüklemeyi seçtim indiriyoru şu anda sorun çıkarmı ?
  • tamam attım herşey güzelde wi-fi özelliği gitti bilgisayarda driver yüklemem mi gerek rehber olurmusunuz lütfen
  • sorunu buldum sanırım aygıt yöneticisinden Realtek rtl8192de wireless lan 802.11n pcı-e nuc mac1 üzerinde ünlem işareti var ve aygıt başlatılamadı diyor sizce bu sorun nasıl düzcelek
  • cctolga01 C kullanıcısına yanıt
    Farklı bir yükleme aynı sonuç.
  • cinarl C kullanıcısına yanıt
    Belirtmiş olduğun aygıt Windows 10 işletim sistemi ile uyumlu olmadığı için bu hatayı alıyor olabilirsin.Çözümü ise bu ürünü üreten firmanın Windows 10 için imzalı sürücüyü çıkarması gerekmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinarl

sorunu buldum sanırım aygıt yöneticisinden Realtek rtl8192de wireless lan 802.11n pcı-e nuc mac1 üzerinde ünlem işareti var ve aygıt başlatılamadı diyor sizce bu sorun nasıl düzcelek

aygıt yöneticisinden aygıta gel. sürücü güncelleştir de.
    bilgisayarımda ara seçeneğini seç. ondan sonra bilgisayarımdaki uyumlu donanımlarda seç gibi birşey var onu seç.
    oradan da Atheros yazan wireless aygını seç. işlem tamamdır
  • S.a. Arkadaşlar Laptopumu sıfır aldıgımda vermiş oldukları windows 7 home premium ile windows 10 a orjinal oalrak gecmeyi düsünüyorum, dün gece yeniden format atarak Hom Premium u pc me kurdum ve tüm guncellemeleri yaptım fakat 10 güncellemesi gelmedi. Wİndows 10 a lisansli sekilde geçip orjinal şekilde kendi lisansım ile nasıl cd ye cekerim ?
    Merak ettiğim 2. husus windowsu ilk kurdugumda 25gb yer kaplıyordu guncelleme sonrası 40gb ı buldu, ben windows 10u normal yollarla rezerve edıp hiç bir degişiklik olmadan sistemin uzerine kurdugumda bu alan dahada azalacak ve ben bunun orjinal lisanslı sekılde imajını almaya kalksam tahminimce 10-15 DVD gıdecek gıbıme gelıyor. güncelleme sonrası yada hiç yapmadan lisanslı sekılde ve sadece windows 10u kendim için imajını alabılırım ?
  • FiveRoaD kullanıcısına yanıt
    Windows 10 sıfır kurulumdan sonra burdaki
    anlatıma göre imajını alabilirsin.
    Acronis True Image Home
    http://forum.donanimhaber.com/m_51805138/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.