Şimdi Ara

Windows 10 temiz kurulum hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar orjinal Windows 8.1 pro kullaniyorum. Windows 10 a temiz kurulum yaparak yükleyecegim 8.1 deki serialımı kabul eder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rangle

Merhaba arkadaslar orjinal Windows 8.1 pro kullaniyorum. Windows 10 a temiz kurulum yaparak yükleyecegim 8.1 deki serialımı kabul eder mi?

ilk önce yükselteceksin kardeş. sonra temiz kuruluma izin veriyor. eğer yükseltmeden temiz kurarsan, lisansın aktifleştirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrydaFriend -- 29 Temmuz 2015; 23:07:33 >
  • Rangle kullanıcısına yanıt
    ilk olarak mutlaka yükseltme
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrydaFriend

quote:

Merhaba arkadaslar orjinal Windows 8.1 pro kullaniyorum. Windows 10 a temiz kurulum yaparak yükleyecegim 8.1 deki serialımı kabul eder mi?

ilk önce yükselteceksin kardeş. sonra temiz kuruluma izin veriyor. eğer yükseltmeden temiz kurarsan, lisansın aktifleştirmez.

Hocam yükseltmeyi yaptim temiz kurulumda ürün anahtarı yuklenemedi hatası alıyorum şimdide varmı bir fikriniz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PrydaFriend

quote:

Hocam yükseltmeyi yaptim temiz kurulumda ürün anahtarı yuklenemedi hatası alıyorum şimdide varmı bir fikriniz

1.yükseltme yaptığınızda lisans aktif oldu mu? kontrol edebildiniz mi?
    2.sıfır kurulum yaptığınız w10 sürümü Win10 Pro'yu media creation tool ile mi indirdiniz? eğer bu şekilde işlem yapıldıysa aktif olması gerek çünkü microsoft'un temiz kurulum yapılabilmesi için verdiği yönergeyi izlemiş oldunuz. ancak serverlar aşırı yoğun olduğundan lisansınız aktif olmamış olabilir.

• www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 adresinden 64 bit pro sürümü indirdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.