Şimdi Ara

Windows 10 Temiz Kurulum (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
10
Favori
6.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce temiz kurulum dosyasini usb ye mi dvd ye mi yazmaliyim

Usb kotu olmaz mi dvd daha iyi olur diye dusundum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kmesne kullanıcısına yanıt
    Usb daha rahat bana göre. Bazen dvd yavaş okuyor ve geç sürüyor kurulumun tamamlanması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben windows 8.1 korsan kullanıyorum. yükseltmeden sonra temiz kurulum yapınca windows aktif edemiyormuyuz acaba yardımcı olabilirmisiniz ?

• Bu media creation tool direk pro yada home sürümlerini indiriyor.single language sürümünü nasıl indircez flasha

• pc im home basic yükseltmede win10 home yükleniyor yükseltme sırasında aldığım keyi win10'nun diğer ürünlerinde kullanabilir miyim?(mesela win10 pro'da)

• Şu an kullandığım bilgisayarda yükseltme teklifi çıktı ancak indirmedim. Yeni toplayacağım bilgisayara kendi lisansımla(şimdiki yükseltme teklifindeki serial ile vb.) windows 10 kurmanın bir yolu var mı?
  • Ne temiz kurulum ne yükseltme %100 disk kullanım sorununu ortadan kaldırıyor.

• benim bilgisayarıma windows 10 hiç bir şekilde yüklenmiyor. yaklaşık 12 saat falan bekledim ama bir türlü "dosyalar kopyalanıyor" bölümü dolmuyor. nedendir acaba kafayı yiyecem bunun yüzünden artık.lütfen bilen arkadaşlar yardım etsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

benim bilgisayarıma windows 10 hiç bir şekilde yüklenmiyor. yaklaşık 12 saat falan bekledim ama bir türlü "dosyalar kopyalanıyor" bölümü dolmuyor. nedendir acaba kafayı yiyecem bunun yüzünden artık.lütfen bilen arkadaşlar yardım etsin...

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10ISO

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz Karışık Duruyor Ama Alışılır,Teknolojiye Ayak Uydurmak Gerek :)
  • İnternette bulduğum en basit ve açıklayıcı video bu.Uzun zamandır temiz kurulum yapmak istiyordum,videodaki lisans anahtarı silme hariç bütün işlemleri aynen yaptım(key silme gerekli değil zaten) ve şu an hiçbir sorun yok.

• bizim bilgisiyar windows 7 windows 10 na yükseltcem ama proğramlar kaldır diyo kaldırdım yeniledim ama olmuyor yardım edin lütfe

• Selam. Asus marka laptopumu orijinal win8 den ücretsiz yükseltme ile win10 yaptım. sonra temiz kurulum yaptım, ürün anahtarını otomatik bulacak diye herhangi biryere not almadım ama şuan ürün anahtarı soruyor. Bu yüzden etkinleştirme yapamadım. Pcmi işyerinde kullandığım için orijinal olarak kullanmaya devam etmek istiyorum. Hata Şu şekilde:
    Bu cihazda geçerli bir dijital destek hakkı veya ürün anahtarı bulunmadığından etkinleştirme başarısız oldu. Hata Kodu: 0x803F7001.
    Eski ürün anahtarımı nereden bulabilirim.

• geliyorlar buraya temiz kurulum yaziyorlar uru anahtarimiz ucuyor al bana yeni urun anahtari donanim haber hadi al yenisini. windows resmen senin dio win 10 key yok dio 8 den yukseltebilirsin diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2050 yılına kadar win 7 ile devam
  • Konuyu yeni gördüm. Bir süre sonra yükleme yapacağım
  • Yükseltme yaptım ancak laptop'umun driver sitesinde windows 10 için driverlar yok, ne yapmam gerek temiz kurulum yapmayı düşünüyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ajan Poğaça -- 21 Aralık 2015; 14:18:09 >
  • Merhaba ben direkt windows 10 kurlumu yaptım ama ürün anahtarını etkinleştiremiyorum hata veriyor.Pc altındaki lisans nosunu giriyorum

• arkdaşlar sakın şu temiz kurulumu falan seçmeyin..
    yoksa 3-4 saatlik zamanınızdan olursunuz
  • temiz kurulum yaparak format attım uefi ile.
    bana herhangi bir şekilde ürün anahtarı sormadı, otomatik kendisi yüklendi.
    win10 yükseltme işlemini daha önceden tamamlamıştım, nolur nolmaz diye anahtarı kaydettim ancak sormadı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.