Şimdi Ara

Windows 10 resimli yükseltme rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, dün şanslıydım ki güncelleştirme sabah 10 gibi bilgisayarıma geldi ve bende güncelleştirdim. Sitede baktığımda Windows 10 güncelleştirme rehberi göremedim, bende bu güncelleştirmeyi nasıl yaptığımı karşıma hangi adımların çıktığını size göstereceğim bu konuda

İlk olarak windows update'e güncelleştirme geldi. Fakat burada dikkat etmeniz gereken knu bilgisyarınızda diğer günceleştirmelerin yüklü olması lazım yoksa windows 10 yükseltmesi aktif olmayacaktır.

yükleme boyutu bilgisayara göre değişebiliyor bu arada.

Sonrasında windows 10 yükseltme aracına tıkladığımda karşıma böyle bir ekran çıktı

yaklaşık 1 saat sonra tüm indirmler bitti ve karşıma bu uyarı çıktı

Yükseltmeyi şimdi başlata tıkladığım an bilgisayar kapandı ve yükseltme başladı

bu adımlar bittikten sonra bilgisyar açıldı ve, kimlik doğrulama ekranı geldi

sonrasında klasik anlaşma aşamları geliyor

sonrasında yenilekleri gösteren ufak bir ekran çıkıyor

Devam edecek olursak o bitmek tükenmek bilmeyen windows ayarlanıyor ekranları geliyor

Windows 10 resimli yükseltme rehberi Windows 10 resimli yükseltme rehberi Windows 10 resimli yükseltme rehberi Windows 10 resimli yükseltme rehberi Windows 10 resimli yükseltme rehberi

yaklaşık 10 dk nın sonunda

bu aşamadan sonra masaüstünüz geliyor ve indirme dahil yaklaşık 2 saatin ardından bilgisyarınız Windows 10 olumuş oluyor.

Ufak bir hatırlatma, yüksletme sonrasında bilgisyarımda en ufak bir veri kaybı yaşamadım ve tüm programlarım ve ayarlarım sorunsuz çalışıyordu.

ben sorunsuz yükledim ve kullanıyorum, eminim sorun yaşayanlar vardır ama söyleyebileceğim tek şey içiniz rahat olsun :D

Son olarak bilgisayarımda Windows 8.1 Pro yüklüydü ve güncelleştirme sonrası Windows 10 Pro yüklendi.

Windows 10 resimli yükseltme rehberi Windows 10 resimli yükseltme rehberi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artistata -- 31 Temmuz 2015; 15:00:00 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.