Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1686. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.565
Cevap
623
Favori
1.761.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu komutu yazınca hata veriyor bende. Başlat > cmd > powercfg /hibernate off

Bu komut yerine Güç seçeneklerin den hızlı başlatı kapatsak bir fark olmaz herhalde ? aynı şeyler değil mi ?
  • İlk çıkan Fluent videosu

Microsoft Fluent Design System

https://www.youtube.com/watch?v=vcBGj4R7Fo0

Bu da daha sonra çıkan

Fluent Design features for Fall Creators Update

https://www.youtube.com/watch?v=NQAncprHpQ8

Bu da bonus

Paint 3D

https://www.youtube.com/watch?v=S-tBj6vfTw8

İnsanların verilerine göz diken Telemetry'i geliştireceklerine şunları getirseler bir an önce...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Aralık 2017; 15:24:3 >

• windows 10 pro ram ekledim 18 gb oldu 1709 kuracağım etkileşirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

İlk çıkan Fluent videosu

Microsoft Fluent Design System

https://www.youtube.com/watch?v=vcBGj4R7Fo0

Bu da daha sonra çıkan

Fluent Design features for Fall Creators Update

https://www.youtube.com/watch?v=NQAncprHpQ8

Bu da bonus

Paint 3D

https://www.youtube.com/watch?v=S-tBj6vfTw8

İnsanların verilerine göz diken Telemetry'i geliştireceklerine şunları getirseler bir an önce...

windows 10 pro ram ekledim 18 gb oldu 1709 kuracağım etkileşirmi

• ISO: 17063.1000.171213-1610.RS_PRERELEASE_CLIENTCOMBINED_UUP_X64FRE_TR-TR.ISO SHA1: 6772A51785E9BCAE3D7B12AE1184FE6BE7B44FF0
    ISO: 17063.1000.171213-1610.RS_PRERELEASE_CLIENTCOMBINED_UUP_X86FRE_TR-TR.ISO SHA1: 6E465E8732DDF6C901A74B826E37EF7A087D749F

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 26 Aralık 2017; 18:6:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: REcpSA

quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Windows 10'nun sürümlerinin Media Creation Tool(iso) microsoft resmi sitesinde bulamadım nerden bulabilirim?

ilk sayfada var

1703 sürümünü Media Creation Tool(iso) indrmek istedim.ama microsoft resmi sitede Media Creation Tool(iso) 1709 ait ,1703 sürümünün Media Creation Tool(iso) nerden olur onu sordum?

arkadaşın verdiği link orijinal iso içerir geçen gün bende oradan indirip kurdum güvenlidir. sana orayı verecektim de illa mediatool deyince ses etmedim

@fast-man ram eklemenin etkinleşmeyle alakası yok ssd yada hdd değiştirsen bile daha önce etkinleştirdiysen sorunsuz etkinleşir sonradan format atsan bile. hatta anakart değişince bile etkinleşir, nasıl mı? anakartı değiştirmeden önce Microsoft hesabınla oturum aç ve pcyi kapat sonra komple donanımı değiştirsen de eski donanımla açtığın hesabı yeni donanımla da açarsan ettkinleşir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 26 Aralık 2017; 19:11:18 >

• Beyler win7 kurup Leoader ile lisanslayıp 10'a geçince o key biosa mı gömülüyordu ben mi yanlış hatırlıyorum
  • aykut.. kullanıcısına yanıt
    Evet. win 10 geçtikten sonra bir daha key girmek diye bir işlem olmayacak. Format sonrası internete ilk bağlandığında otomatik etkinleşecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Evet. win 10 geçtikten sonra bir daha key girmek diye bir işlem olmayacak. Format sonrası internete ilk bağlandığında otomatik etkinleşecek.

Hocam win7 ile bilgisayarı formatlayacağım. Yükseltme ile win10'a geçeceğim. Daha sonra istediğim kadar win10'da format atsam o key sabit kalıcak yani doğru mu ?
    Aynen
    w10 lisansın yoksa w7 yi silmeden yükseltmen gerek w110 a yoksa olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 26 Aralık 2017; 20:3:9 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam saol
  • 1607 sürümünü kullanmaktayım ve ara sıra mavi ekran verip PC yeniden başlıyor çözümü var mı ?
  • Beyler iki haftada bir salı günleri güncelleme gelir dediler. Bugün gelmedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktalıvirgul

Beyler iki haftada bir salı günleri güncelleme gelir dediler. Bugün gelmedi?

2 haftada bir salı günleri değil

Her ayın ikinci haftasının salı günleri o..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

quote:

Aynı şey değil mi kardeş?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

quote:

Aynı şey değil mi kardeş?

değil..Az düşün aynı şey olmadığını sende anlarsın.
  • NexusElite kullanıcısına yanıt
    1709 a geçin

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 27 Aralık 2017; 3:31:19 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Windows 10'nun sürümlerinin Media Creation Tool(iso) microsoft resmi sitesinde bulamadım nerden bulabilirim?

ilk sayfada var

1703 sürümünü Media Creation Tool(iso) indrmek istedim.ama microsoft resmi sitede Media Creation Tool(iso) 1709 ait ,1703 sürümünün Media Creation Tool(iso) nerden olur onu sordum?

arkadaşın verdiği link orijinal iso içerir geçen gün bende oradan indirip kurdum güvenlidir. sana orayı verecektim de illa mediatool deyince ses etmedim

@fast-man ram eklemenin etkinleşmeyle alakası yok ssd yada hdd değiştirsen bile daha önce etkinleştirdiysen sorunsuz etkinleşir sonradan format atsan bile. hatta anakart değişince bile etkinleşir, nasıl mı? anakartı değiştirmeden önce Microsoft hesabınla oturum aç ve pcyi kapat sonra komple donanımı değiştirsen de eski donanımla açtığın hesabı yeni donanımla da açarsan ettkinleşir

bak böyle göreceli cevap olmaz daha önceden etkinleşti ama microsoft hesabı ile açmadım şimdi ram ekledim microsft hesabı ile açtım kapattım bilg format attım sorunsuz etkinleşirmi onu soruyorum

• fast-man F kullanıcısına yanıt
    Arkadaş ne güzel anlatmış neresi göreceli anlamadım ?
    Daha basit anlayacağın şekilde anlatıyorum, şimdi bilgisayarını araba farzet ve ram değişimini de aracın mesela debriyaj veya triger seti olarak düşün. Şimdi debriyaj veya triger setini değiştirince arabanın motor veya şase nosu değişiyor mu ?

Arabadan anlamam daha basit anlat dersen... Cep telefonunun bataryasını veya kapağını değişince imei nosu değişiyor mu ?

Ram ile lisansın hiç bir alakası yok. Format atabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.