Şimdi Ara

Windows 10 Pro 32/64 Bit Türkçe Orjinal Lisans satın almak istiyorum ama bazı tereddütlerim var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni versiyonmuş tamam yani 1703

İstersen format atabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Yeni versiyonmuş tamam yani 1703

İstersen format atabilirsin.

Tamam dostum hemen başlıyorum, sonucu bildireceğim.

Saygılar.
  • refikilhan kullanıcısına yanıt
    Ürün anaharı isteyecek Ürün anahtarım yok diyip o bölüm atla ve formatı bitir.
  • quote:

Ürün anaharı isteyecek Ürün anahtarım yok diyip o bölüm atla ve formatı bitir.

Kurulumu UEFI olarak yaptım dostum, daha hiçbir programı yüklemeden sana bilgi vermek istedim.
    Önceki windows 10 yüklemelerimden ürün anahtarım yok denilip geçileceğini biliyordum, o yüzden sıkıntı çekmedim.
    Yinede tereddüt ettiğim şeyleri anlatmak istiyorum.
    Kurulum başlangıcında C:) sürücüsündekileri silerken 859 mb OEM ayrılmış onuda sildim (Daha önceki yükseltmem de de sildiğimi hatırlıyorum. Bilmem doğrumu yaptım.
    Kurulumdan sonraki ilk açılışta, önceki yükseltmede kullandığım arkaplan resmi ile açtı, bu bende soru işareti yarattı.
    Yine önceki windows 10 da bilgisayarı açarken pin kodunu girerdim ama entere basmadan açmazdı, ancak etkinleştirme istemeye başladığında (Format attıktan sonra) pin kodunu girer girmez ekran açılmaya başlamıştı, şimdide öyle oluyor, yani entere basmadan açılıyor.
    Ama bütün bunlara rağmen sevindiğim tarafı, kontrol ettim, geçerlilik süresini yine kalıcı olarak veriyor.
    Ne dersin ?

OEM alanını silmen iyi olmuş kendisi sıfırdan yeni OEM alanı yaratmıştır.

Arkaplan resmini Microsoft hesabından alıyor senkronizasyon ayarı açık olduğu için hesaptaki bilgilerden arkaplan resmini alıyor.

Sıkıntı yok korkma artık orjinal Windows 10 kullanıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 6 Ağustos 2017; 18:10:41 >
  • quote:

OEM alanını silmen iyi olmuş kendisi sıfırdan yeni OEM alanı yaratmıştır.

Arkaplan resmini Microsoft hesabından alıyor senkronizasyon ayarı açık olduğu için hesaptaki bilgilerden arkaplan resmini alıyor.

Sıkıntı yok korkma artık orjinal Windows 10 kullanıyorsun.

Can dostum benim, iyi ki seni tanımışım, inan ki sen kendini yetiştirmiş örnek insansın. Allah senden razı olsun dostum.
    Eyvallah kardeşim Allah senden de razı olsun.
  • quote:

Eyvallah kardeşim Allah senden de razı olsun.

Bu gün yine Ayni şey oldu dostum, ekranın sağ alt köşesinde "Windows'u etkinlestir" uyarısı çıktı.
    Windows 10 Pro 32/64 Bit Türkçe Orjinal Lisans satın almak istiyorum ama  bazı tereddütlerim var

Başlangıç/Ayarlar/Güncelleştirme ve güvenlik/Etkinleştirme bölümünün resmini ekler misin?
  • quote:

Başlangıç/Ayarlar/Güncelleştirme ve güvenlik/Etkinleştirme bölümünün resmini ekler misin?

Sanırım olmayacak, yine ayni şey oldu.

Windows 10 Pro 32/64 Bit Türkçe Orjinal Lisans satın almak istiyorum ama  bazı tereddütlerim var

Microsoft hesabı ile oturum açın. Sonra şu linkehttps://account.microsoft.com/devices girip cihazınızın görünüp görünmediğini teyit edin. Cihaz gözüküyorsa Etkinleştirme bölümünden Sorun gider butonuna tıklayıp etkinleştirme yapmayı deneyin.
  • quote:

Microsoft hesabı ile oturum açın. Sonra şu linkehttps://account.microsoft.com/devices girip cihazınızın görünüp görünmediğini teyit edin. Cihaz gözüküyorsa Etkinleştirme bölümünden Sorun gider butonuna tıklayıp etkinleştirme yapmayı deneyin.

"Bu filtre için hiçbir sonuç bulunamadı" diyor
    Arama yerine CMD yaz çıkan sonuçlardan Komut İstemi'nin üzerine sağ tıkla ve Yönetici olarak çalıştır yap.

Şu komutu yazıp enter'a bas.

slmgr.vbs -ato
  • quote:

Arama yerine CMD yaz çıkan sonuçlardan Komut İstemi'nin üzerine sağ tıkla ve Yönetici olarak çalıştır yap.

Şu komutu yazıp enter'a bas.

slmgr.vbs -ato

Sonuç yok dostum, moral sıfır.

Bir iki gün böyle birak belki kendi kendine etkinleştirir.
  • quote:

Bir iki gün böyle birak belki kendi kendine etkinleştirir.

Sanmıyorum, UEFI olarak yapmıştım, tekrar yükseltme yapacağım ama bu defa normal olanı deneyeceğim, ne dersin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refikilhan -- 12 Ağustos 2017; 17:57:20 >
    Tekrar yükseltme yapmana gerek yok. Direk kurulum ile yükleyebilirsin.
  • quote:

Tekrar yükseltme yapmana gerek yok. Direk kurulum ile yükleyebilirsin.

windows 7 yi format için DVD ye alırken SHA1 değişmiş olabilirmi ? Bunu nasıl anlarım
    SHA1 DVD'ye alınca zaten değişir.
  • quote:

SHA1 DVD'ye alınca zaten değişir.

O zaman orj. bozulmaz mı şimdi baktım
    İso da : 86A6B3B55E7FC2CEC798806A80263CA59B77A992

DVD Setup da : FD33204DB63128C8D3B3BE84C1B251D0A8A104B2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refikilhan -- 12 Ağustos 2017; 18:31:40 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.