Şimdi Ara

WİNDOWS 10 OYUNLARDA SİYAH EKRAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir bilgisayar topladım, driverler güncel durumda, Windows 10 etkinleştirmedim henüz, örnek olarak LoL oynadığımda 5 dakika sonra ekran beyaz oluyor ve hiçbir şey yapamıyorum reset atmak zorunda kalıyorum.

Aynı şekilde PUBG oyununu açarken menü kısmına gelmeden ekran siyah oluyor, kapatmak zorunda kalıyorum. Dota 2 oyununda menü kısmına kadar açıyor, sonra oyna simgesine bastığım zaman ekran siyah oluyor, öylece kalıyor. Bu renkler bazen değişebiliyor, pembe, sarı gibi. Passmark programını çalıştırdım 1 dakika sonra ekran tamamen kırmızı oldu öylece kaldı. Psu yetersizliği olduğunu düşünüyorum.

Sistem özelliklerim ise şu şekilde:

Ryzen 3 1200
    GTX 670
    8 gb 3000 MHz RAM
    B350M Bazooka
    Samsung 850 EVO 250 GB
    EVGA 450BT 80+
    Asus 1080p VN247H

Windows 10 yeni kurdum.

• Sistemine PSU yeterli.
    Msi After Burner ile oyun içi sıcaklık değerlerini kontrol et.
    Sorun bana GPU gibi duruyor.
    Geçmiş olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ercandemirci kullanıcısına yanıt
    hocam oyuna giremıyorum kı sıcaklık değerine bakayım :D Bide boşta 30 derecede geziyor gpu ile cpu ekran kartını aldıgım yere gönderıcem bakalım bı baksınlar saolun hocam ılgılendıgınız ıcın
  • ilgilenecek yok mudur ?
  • Arkadaşın dediği gibi PSU yeterli, 388W görünüyor sizin sistemin PSU ihtiyacı. Eğer farklı yazmadığınız donanımlar varsa kendiniz burdan seçip ihtiyacınızı hesaplayabilirsiniz.https://outervision.com/power-supply-calculator
    Size tavsiyem bi eş dost arkadaşınızdan emanet ekran kartı bulup deneyin.
  • tahir40 kullanıcısına yanıt
    saolun hocam bende ekran kartını gönderıcem sımdı test edılmesı ıcın eger bır sıkıntı cıkmazsa psuda sıkıntı var demektir :)
  • Evga kalite markadır bende de 750w gold sertifika psusu vae, adamlar 10 sene garanti veriyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tahir40 kullanıcısına yanıt
    ama 2.el aldım hocam o yuzden sıkıntı olabilir diye :d
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.