Şimdi Ara

Windows 10 kadar rezil bir işletim sistemi olamaz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kadobay

aliexpressten satınaldığım Q9400 bugün elime ulaştı, hemen taktım...

Satış fiyatı 89,5 tl idi, 30 tl indirim verdi bana..

59,5 tl ödedim, 17 tl de ptt ödemesi (gümrük sunum+vergi) yaptım bana 76,5 tl ye gelmiş oldu.

Performans olarak e8500 den birazcık hallice gibi sanki...

Nerden anladım?

E8500 ile chrome da birden fazla sayfayı hızlıca açıp üyelikli sayfalardan birine (typeitin tarzı tek tuşla username/psw yazdırıp) hızlıca giriş yapmaya çalııştığımda nadiren bi takılma yaşardım. Q9400 de defalarca denedim sıkıntı yok.

Photoshop ve coreli aynı anda açıp photoshopta bi fotoğraf üzerinde filter render işleminde işlemci yüküne baktım hiç tınlamadı bile anlık % 3-5 lere çıkıp düşüyor.

Alıntıları Göster

bunlarin xeon olanlarini mi ne sokete koymak icin modifiye etmek gerekiyodu degil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fortune 4 kullanıcısına yanıt

evet ama bence uğraşmaya değmez, riskli iş. uyduruk bişiyle olmaz, aliexpress te sticker bantları da satılıyo..

hem işlemci üzerine çentik oluştururken hem de lga775 soketin tırnaklarını kesme esnasında hatalı bi işlemde geri dönüşü olmayan bi zarar verme ihtimali var. denemek isteyen yapar ben o riski almam. iyi kötü 15 yıllık bilgisayarımı yükselte yükselte bu aşamaya getirmişim.gözünü daha da yukarılara dikmesine izin vermem  

• win 10 kullanıyorsanız ssd ye geçmek zorundasınız ssdye geçerseniz kasmalarortadan kalkacaktır

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.