Şimdi Ara

Windows 10 home yardimi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
94
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba,laptop siparis ettim dun elime ulasti ama ofis programlari ile ilgili bir sorun yasiyorum,isim geregi her zaman kullanmam gerekiyor.Ama su tarihte etkinlestirmeniz gerekiyor.Cumlesi ile karsilasiyorum.Sonra magazaya yonlendirip pro surumunun fiyatini gosteriyor 500tl ye yakin.Bu sorunu nasil cozebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• office satın almanız gerekiyor çözüm bu. ancak tabii ki her şeyin olduğu gibi bunun da ücretsiz korsan yolları var internetten bulabilirsiniz. orjinal office kullanmak istiyorsanız o bahsettiğiniz parayı ödemek durumundasınız malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lg02561

office satın almanız gerekiyor çözüm bu. ancak tabii ki her şeyin olduğu gibi bunun da ücretsiz korsan yolları var internetten bulabilirsiniz. orjinal office kullanmak istiyorsanız o bahsettiğiniz parayı ödemek durumundasınız malesef.

Pro surumunu alsam digerlerinde dahil oluyor mu?Yada her program icin aylik veya yillik para odememem mi gerekiyor?Cunku seceneklerde aylik ve yillik secenekler var.

Ya da HDD'den flash bellege 2007 surumunu indirip kurup calistirsam olur mu?

• olur hocam satın da alabilirsiniz:https://products.office.com/tr-tr/buy/office
    ama internette eminim bedavaya cracklama yöntemleri vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lg02561

olur hocam satın da alabilirsiniz:https://products.office.com/tr-tr/buy/office
    ama internette eminim bedavaya cracklama yöntemleri vardır.

Olmassa Hdd den Flash bellege atip kurucagim.Fiyatlara baktim biraz acikcasi biraz pahali geldi ne yalan soyleyeyim hocam.

Yada cracklama yontemlerini arastiracagim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.