Şimdi Ara

windows 10 güvenlik duvarı bildirimi kapatma lütfen yardın edin. (SS)li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
9.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaşlar daha önce yoktu format attım böyle oldu bütün bildirimler kapalı ekranın sag altında bilgisayarı her başlattıgımda güvenlik duvarı kapalı bildirimi çıkıyor. lütfen yardım edin. nasıl kapatablirim bi yolu yokmu. resimdeki bu degil buna benzer aynısı gibi.

windows 10  güvenlik duvarı bildirimi kapatma lütfen yardın edin. (SS)li

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reisssss -- 1 Temmuz 2016; 12:35:33 >

• reisssss kullanıcısına yanıt
    reisssss demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: reisssss

arkdaşlar daha önce yoktu format attım böyle oldu bütün bildirimler kapalı ekranın sag altında bilgisayarı her başlattıgımda güvenlik duvarı kapalı bildirimi çıkıyor. lütfen yardım edin. nasıl kapatablirim bi yolu yokmu. resimdeki bu degil buna benzer aynısı gibi.

Öncelikle DENETİM MASASI na girin. Sağ üst köşede GÖRÜNTÜLEME ÖLÇÜTÜ yazan yeri tıklayıp KÜÇÜK SİMGELER yazanı seçin. GÜVENLİK VE BAKIM yazan yeri tıklayın. Açılan ekrandan sol üst tarafta GÜVENLİK VE BAKIM AYARLARINI DEĞİŞTİRİN yazan yeri tıklayın. Açılan menüden işaretli olanların işaretlerini kaldırın TAMAM ı tıklayıp çıkın. Yalnız orda bazı tikler kaldırılmıyor onlara müdahale edemiyoruz. Ancak kaldırılabilen tikleri kaldırdığınızda masaüstü sağ alt köşede dediğiniz ileti bildirimleri gelmez...
  • A.F.Y.D kullanıcısına yanıt
    sagol cevabın için ama ben zaten güvenlik duvarını kapatıyorum. ama kapalı diye uyarı veriyo bu uyarı vermesini nasıl kapatabilirim.
  • reisssss kullanıcısına yanıt
    onu sanırım kapatmanın bir yolu yok ama bilgisi olan varsa yazsın.
    var heralde kapatmanın bi yolu ama ney bilmiyorum formattan önce kapalıydı. sonra format attım şimdi çıkıp duruyor.
  • arkadaşlar bilen yokmu ya bu dert sadece bendemi var . bi yardımcı olun.
  • quote:

var heralde kapatmanın bi yolu ama ney bilmiyorum formattan önce kapalıydı. sonra format attım şimdi çıkıp duruyor.

yeniden format at

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    tamam çok saogol olmazsa on yapacam başka çare yok heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.F.Y.D

quote:

yeniden format at

Şu Forumda bi kere herhangi bir konu "format at düzelir" veya "format at" ile kapanmasın dişimi kırcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustaaercan -- 23 Temmuz 2016; 0:13:19 >
  • mustaaercan M kullanıcısına yanıt
    aynen dostum millet çzöüm bulamıyo sonra format at diyo,
  • hizmetlerden durdurmayı denedinmi
  • zeki1981 kullanıcısına yanıt
    yok nasıl ypılıyo acaba bi yardımcı olsanız sezsiz saatleri kapattım bu seferde hiç bir bildirim çıkmıyo.
  • quote:

arkdaşlar daha önce yoktu format attım böyle oldu bütün bildirimler kapalı ekranın sag altında bilgisayarı her başlattıgımda güvenlik duvarı kapalı bildirimi çıkıyor. lütfen yardım edin. nasıl kapatablirim bi yolu yokmu. resimdeki bu degil buna benzer aynısı gibi.

Öncelikle DENETİM MASASI na girin. Sağ üst köşede GÖRÜNTÜLEME ÖLÇÜTÜ yazan yeri tıklayıp KÜÇÜK SİMGELER yazanı seçin. GÜVENLİK VE BAKIM yazan yeri tıklayın. Açılan ekrandan sol üst tarafta GÜVENLİK VE BAKIM AYARLARINI DEĞİŞTİRİN yazan yeri tıklayın. Açılan menüden işaretli olanların işaretlerini kaldırın TAMAM ı tıklayıp çıkın. Yalnız orda bazı tikler kaldırılmıyor onlara müdahale edemiyoruz. Ancak kaldırılabilen tikleri kaldırdığınızda masaüstü sağ alt köşede dediğiniz ileti bildirimleri gelmez...

• quote:

Orijinalden alıntı: mustaaercan

quote:

Orijinalden alıntı: A.F.Y.D

quote:

yeniden format at

Şu Forumda bi kere herhangi bir konu "format at düzelir" veya "format at" ile kapanmasın dişimi kırcam.

maklesef format her derde deva hocam lg g3 kullanıcısıyım telefon update ettıkten sonra ısınma kasma donma yaşayan çok var forumda format attıkları zaman telefon kendıne geliyor bu yazılımla ilgili bir durum
    evet uzman olan varsa biliyordur çözümü ve bilgi verecektir diye düşünüyorum ama çözüm bulunamayınca malesef tek öneri tekrar format at diyaloğudur

• MexeSs kullanıcısına yanıt
    eyvvah dostum allah razı olsun dedigin gibi yaptım olursa beni büyük dertten kurtaracan başıma bela olmuştu her bilgisayar açılışında geliyo.
  • Windows 10'da saatin yanında bulunan bildirim merkezi simgesine tıklayın.
    Açılan pencerenin alt kısmındaki genişlet yazısına tıklayın.
    Çıkan simgelerden sessiz saatlere tıklayarak sessiz saatleri aktifleştirin.
    Artık hiçbir bildirim görmeyeceksiniz.
    İyi forumlar.
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    MexeSs kullanıcısına yanıt
    sagolun mexess sayesinde çözdüm kurtuldum sessiz saatleri kapatınca hepsi gidiyodu. mexess dedigi gibi yapınca düzeldi sagolsun.
  • MexeSs kullanıcısına yanıt
    Dostum sağolasın, işi bilen adam belli oluyor, çare oldun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.